Bass Astral rusza w solową trasę i zapowiada płytę

Obserwuj nas na instagramie:

Bass Astral właśnie ogłosił koncerty, podczas których zaprezentuje solowy materiał. Tym samym muzyk zapowiada swoją debiutancką płytę.

Bass Astral

Kuba Tracz, który kryje się pod pseudonimem Bass Astral to jeden z najpopularniejszych polskich producentów w ostatnim czasie. Razem z Igorem Walaszkiem tworzy skład Bass Astral x Igo, a jeszcze wcześniej panowie grali wspólnie w zespole Clock Machine.

Bass Astral x Igo – Feeling Exactly, zobacz najnowszy teledysk

Choć Bass Astral x Igo od kilku lat jest na fali wznoszącej, a popularność duetu stale wzrasta – Kuba Tracz postanowił spróbować swoich sił solowo. Muzyk właśnie ogłosił mini trasę, podczas której zaprezentuje słuchaczom zupełnie nowy, niepublikowany dotąd materiał.

Solowy projekt jest dla mnie pretekstem do wyrażania kolejnych warstw mojej duszy. Eksperymentów na jeszcze głębszym poziomie. Możecie spodziewać się muzyki skrajnie wrażliwej, a momentami jeszcze mocniejszej i dzikiej niż dotychczas.

Bass Astral – trasa koncertowa Solo Akt

Bass Astral Solo Akt – Warszawa

  • 6 września
  • Klub Miłość
  • bilety 50 -55 zł

Bass Astral Solo Akt Kraków

Bass Astral Solo Akt – Kraków

  • 8 września
  • Klub Forty Kleparz
  • bilety 50 -55 zł

Bass Astral Solo AktKraków

Bass Astral – Zlot Ludzi nieśmiałych

Bass Astral zagra również swój solowy set podczas Zlotu ludzi nieśmiałych, którego jest współorganizatorem. Wydarzenie odbędzie się 13 lipca w Myślenicach pod Krakowem. Towarzyszyć mu będą występy artystyczne i warsztaty, ale przede wszystkim będzie to miejsce spotkań i relaksu.

Bass Astral - Zlot Ludzi Nieśmiałych

Bass Astral – nowa płyta Techno do Miłości

Tym samym Bass Astral zapowiada swoją debiutancką, solową płytę. Album będzie się nazywać Techno do Miłości i jak na razie to jedyna informacja, jaką mamy. Znając Kubę Tracza, można przypuszczać, że otrzymamy kosmiczną dawkę eksperymentalnej taneczno-refleksyjnej energii muzycznej. Z pewnością jest na co czekać!

Bass Astral właśnie ogłosił koncerty, podczas których zaprezentuje solowy materiał. Tym samym muzyk zapowiada swoją debiutancką płytę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Bass Astral Kuba Tracz, który kryje się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →