Bass Astral x Igo – zobacz teledysk do “Feeling Exactly”

Obserwuj nas na instagramie:

Duet Bass Astral x Igo zaprezentował właśnie teledysk do kolejnego singla z ich ostatniej płyty Orell. Obejrzyj klip do utworu Feeling Exactly.

Bass Astral x Igo – Feeling Exactly – teledysk

Ostatnia płyta duetu Bass Astral x IgoOrell ukazała się w 2017 roku. Do tej pory promowały go single Orell i Juno. Teraz zaprezentowali klip do kolejnego utworu – Feeling Exactly.

Klip wyreżyserował Grajper (odpowiedzialny m.in. za klip do Tamagotchi Taconafide czy hot coffee schaftera). Za produkcję klipu odpowiada natomiast agencja OTO Film.

Bass Astral x Igo – koncerty 2019

Tej wiosny duet Bass Astral x Igo, czyli Kuba Tracz i Igor Walaszek, wrócili do koncertowania po kilkumiesięcznej przerwie. W kwietniu odbyła się ich klubowa trasa koncertowa, która obejmowała największe polskie miasta. Każdy z koncertów wyprzedał się w ekspresowym tempie.

bass astral x igo koncerty 2019

Obecnie można ich zobaczyć podczas wielu letnich imprez i festiwali. Niedawno wystąpili w ramach cyklu koncertów H&M Loves Music. W Najbliższych miesiącach wystąpią m.in.: w Wakeparku w Bydgoszczy, na Kazimiernikejszyn czy na festiwalu Soundrive. Oprócz tego wystąpią także razem na koncertach Męskiego Grania w Krakowie, Warszawie i Żywcu.


Igo w orkiestrze tegorocznej edycji Męskiego Grania

Igo, czyli Igor Walaszek, w ostatnim czasie podjął się nowego wyzwania. Oprócz występów ze swoimi dwoma projektami – Clock Machine i Bass Astral x Igo, został także członkiem tegorocznej orkiestry Męskiego Grania. Razem z Krzysztofem Zalewskim, Katarzyną Nosowską i Organkiem nagrał utwór Sobie i Wam, który promuje jubileuszową, 10. edycję projektu.

Duet Bass Astral x Igo zaprezentował właśnie teledysk do kolejnego singla z ich ostatniej płyty Orell. Obejrzyj klip do utworu Feeling Exactly. Bass Astral x Igo – Feeling Exactly – teledysk Ostatnia płyta duetu Bass Astral x Igo – Orell ukazała się w 2017 roku. Do tej pory promowały go single Orell i Juno. Teraz zaprezentowali […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →