Jest drugi singiel Taconafide! Słuchamy Tamagotchi!


22 marca 2018

Podziel się newsem:

Znienacka, czyli tak, jak nas do tego przyzwyczaili, Taconafide wypuszcza nowy singiel Tamagotchi, z nadchodzącego albumu SOMA 0,5mg.

Reklama

Taco Hemingway i Quebonafide, dwójka raperów o ogromnej popularności, postanowili połączyć siły w projekcie TACONAFIDE. Najpierw ogłosili współpracę, nowy album, a zaraz po tym wielką trasę koncertową pod szyldem #EKODIESEL TOUR.

Wspólnie odwiedzą 7 polskich miast: Kraków, Warszawę, Katowice, Poznań, Gdańsk, Łódź i Wrocław.

SPRAWDŹ: SZCZEGÓŁY TACONAFIDE #EKODIESEL TOUR ORAZ BILETY

Po wypuszczonym w ubiegłym tygodniu utworze ART-B, czas na kolejną porcję wrażeń z tej ekscytującej kolaboracji. Odsłuch nowego utworu + teledysk TACONAFIDE – TAMAGOTCHI:

 

Znienacka, czyli tak, jak nas do tego przyzwyczaili, Taconafide wypuszcza nowy singiel Tamagotchi, z nadchodzącego albumu SOMA 0,5mg. Taco Hemingway i Quebonafide, dwójka raperów o ogromnej popularności, postanowili połączyć siły w projekcie TACONAFIDE. Najpierw ogłosili współpracę, nowy album, a zaraz po tym wielką trasę koncertową pod szyldem #EKODIESEL TOUR. Wspólnie odwiedzą 7 polskich miast: Kraków, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.