Bass Astral x Igo we współpracy z BBC Earth. Posłuchaj singla “Planets”


24 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Bass Astral x Igo dopiero co zaprezentowali klip do swojego utworu Feeling Exactly. Właśnie podzielili się nowym, premierowym utworem, który powstał we współpracy z BBC Earth. Posłuchaj singla Planets!

Bass Astral x Igo nie zwalniają tempa. Popularność tego elektronicznego duetu stale wzrasta, a Igor i Kuba nieustannie grają i tworzą nowe rzeczy. Zaledwie 2 miesiące temu zdobyli I miejsce w plebiscycie Munoludy 2018 w kategorii Artysta/Zespół Roku Polska. Tym razem nagrali utwór we współpracy z BBC Earth. Singiel Planets promuje najnowszą serię popularnonaukowej stacji – Planety.

BBC Earth – Planety

Seria Planety pokazuje sekretne życie i przeszłość ośmiu różnorodnych światów, które składają się na nasz Układ Słoneczny. Zapewnia odbiorcom emocjonalny spektakl, łącząc naukę, dramat i historię. Dzięki cyfrowym wizualizacjom, które ukazują los i unikalne charaktery każdej z planet, widzowie mają możliwość zobaczenia najważniejszych chwil z ich życia i ewolucji.

Bass Astral x Igo - Planets

W ramach promocji projektu, BBC Earth zaprosiło do współpracy polskich artystów, którzy w swojej twórczości nawiązują do motywu kosmosu. Wybór nie mógł paść na nikogo innego, jak na duet Bass Astral x Igo. Tak powstał utwór Planets, do którego stworzenia zainspirowała Kubę Tracza i Igora Walaszka właśnie seria Planety.

Odpowiedzialny za brzmienia duetu – Bass Astral, mówi o swoim najnowszym singlu:

Utwór Planets jest zarówno romantyczny, jak i monumentalny. Zawiera w sobie tajemnicę, z jaką kojarzy nam się wyprawa statkiem kosmicznym w bezkres. W dodatku Igor napisał piękny, metaforyczny tekst, który odnosi się zarówno do makrokosmosu, jak i mikrokosmosu w każdym z nas.

Wokalista Igo dodaje:

Wspólnie z BBC Earth chcemy zachęcić do odkrywania, szukania wiedzy i inspiracji poza orbitą tej jednej planety, którą nazywamy domem.

Bass Astral x Igo – Planets – posłuchajcie utworu


Utwór Planets jest dostępny w całości na oficjalnym kanale Bass Astral x Igo na Spotify, a najnowsze odcinki serii Planety możecie oglądać w każdy poniedziałek o 21:55 na BBC Earth.

Sprawdźcie także teledysk do utworu Feeling Exactly, pochodzącego z ostatniej płyty duetu.

Bass Astral x Igo dopiero co zaprezentowali klip do swojego utworu Feeling Exactly. Właśnie podzielili się nowym, premierowym utworem, który powstał we współpracy z BBC Earth. Posłuchaj singla Planets! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →