fot. Wojtek Kobylański

Kraków Live Festival nie odbędzie się w tym roku

Podziel się newsem:

Organizatorzy krakowskiego festiwalu w dzisiejszym oświadczeniu poinformowali, że również w tym roku impreza się nie odbędzie. Jednocześnie podali datę na 2022 rok.

Kraków Live Festival przełożony na 2022 rok

Po Orange Warsaw Festival i Open’er Festival, przyszedł czas na Kraków Live Festival. Trzy muzyczne wydarzenia organizowane przez Alter Art również w tym roku nie dojdą do skutku.

W oświadczeniu, które możemy znaleźć na stronie KLF i w mediach społecznościowych czytamy:

Festiwalowiczki, Festiwalowicze!
Wiecie, że przygotowanie wydarzenia o skali Kraków Live Festival to wiele miesięcy ciężkiej pracy – zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Pomimo naszych starań, istniejące dziś w Polsce obostrzenia, a także brak planu na lato, uniemożliwiają realizację KLF w tym roku w skali i na poziomie, który wspólnie zbudowaliśmy przez kilkanaście lat funkcjonowania. Robimy to z ogromnym smutkiem i wielkim żalem, ale jesteśmy zmuszeni przełożyć tegoroczną edycję na rok przyszły. Nowe daty KLF to 19-20.08.2022. O szczegółach będziemy Was informować w nadchodzących miesiącach. Do zobaczenia w 2022!

Sprawdźcie naszą fotorelację z Kraków Live Festival 2019


Kraków Live Festival to dwudniowy festiwal muzyczny, który odbywa się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Line-up festiwalu opiera się na wykonawcach światowego formatu, jak i starannie wyselekcjonowanej grupie polskich artystów. Festiwal przyciąga kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki i jest swoistym zakończeniem sezonu festiwalowego w Polsce.

Organizatorzy krakowskiego festiwalu w dzisiejszym oświadczeniu poinformowali, że również w tym roku impreza się nie odbędzie. Jednocześnie podali datę na 2022 rok. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →