fot. Wojtek Kobylański

Kraków Live Festival nie odbędzie się w tym roku

Podziel się newsem:

Organizatorzy krakowskiego festiwalu w dzisiejszym oświadczeniu poinformowali, że również w tym roku impreza się nie odbędzie. Jednocześnie podali datę na 2022 rok.

Kraków Live Festival przełożony na 2022 rok

Po Orange Warsaw Festival i Open’er Festival, przyszedł czas na Kraków Live Festival. Trzy muzyczne wydarzenia organizowane przez Alter Art również w tym roku nie dojdą do skutku.

W oświadczeniu, które możemy znaleźć na stronie KLF i w mediach społecznościowych czytamy:

Festiwalowiczki, Festiwalowicze!
Wiecie, że przygotowanie wydarzenia o skali Kraków Live Festival to wiele miesięcy ciężkiej pracy – zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Pomimo naszych starań, istniejące dziś w Polsce obostrzenia, a także brak planu na lato, uniemożliwiają realizację KLF w tym roku w skali i na poziomie, który wspólnie zbudowaliśmy przez kilkanaście lat funkcjonowania. Robimy to z ogromnym smutkiem i wielkim żalem, ale jesteśmy zmuszeni przełożyć tegoroczną edycję na rok przyszły. Nowe daty KLF to 19-20.08.2022. O szczegółach będziemy Was informować w nadchodzących miesiącach. Do zobaczenia w 2022!

Sprawdźcie naszą fotorelację z Kraków Live Festival 2019


Kraków Live Festival to dwudniowy festiwal muzyczny, który odbywa się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Line-up festiwalu opiera się na wykonawcach światowego formatu, jak i starannie wyselekcjonowanej grupie polskich artystów. Festiwal przyciąga kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki i jest swoistym zakończeniem sezonu festiwalowego w Polsce.

Organizatorzy krakowskiego festiwalu w dzisiejszym oświadczeniu poinformowali, że również w tym roku impreza się nie odbędzie. Jednocześnie podali datę na 2022 rok. Kraków Live Festival przełożony na 2022 rok Po Orange Warsaw Festival i Open’er Festival, przyszedł czas na Kraków Live Festival. Trzy muzyczne wydarzenia organizowane przez Alter Art również w tym roku nie dojdą […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →