Orange Warsaw Festival również nie w tym roku

Podziel się newsem:

Organizatorzy Orange Warsaw Festival wystosowali oficjalne oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że w tym roku impreza również się nie odbędzie.

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany

Niezbyt optymistyczne wieści dla fanów Orange Warsaw Festival i miłośników muzyki granej na żywo w ogóle rozpoczynają ten tydzień. Organizatorzy imprezy, która odbywa się w stolicy co roku na przełomie maja i czerwca właśnie ogłosili, że w tym roku, podobnie zresztą jak w poprzednim, festiwal również nie zagra z uwagi na trwające wciąż obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Orange Warsaw Festival – nowa data i pierwsi potwierdzeni artyści

W całym tym mało pozytywnym oświadczeniu jest jednak promyk napawającego nadzieją przekazu. Podano bowiem nową datę Orange Warsaw Festival – festiwal zagra w 2022 roku w dniach 3 – 4 czerwca. Dodatkowo, z dotychczasowego line-upu, zaplanowanego na 2020 rok, w którym znaleźli się Camila Cabello, BROCKHAMPTON, Tyler, The Creator, 5 Seconds of Summer oraz Young Thug, swoją obecność na przyszłorocznej edycji imprezy potwierdzili już Tyler, The Creator w roli headlinera oraz BROCKHAMPTON.

Orange Warsaw Festival 2021 – oficjalne oświadczenie organizatorów

Festiwalowiczki, Festiwalowicze!

Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy Wam informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście – przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach. Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe. Oznacza to, że pomimo ogromnej i nieustannej pracy, 2021 będzie rokiem bez OWF.

Nowe daty Orange Warsaw Festival to 3-4 czerwca 2022. Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje ważność na nowy termin. Dobra wiadomość jest taka, że jeden z headlinerów – Tyler, The Creator oraz fantastyczny BROCKHAMPTON, już potwierdzili swój udział w nowych datach festiwalu w roku 2022! A do tego pojawi się wielu nowych artystów, których będziemy ogłaszać w nadchodzących miesiącach.
To kolejny rok bez festiwalu, bez artystów i festiwalowych emocji. Ale przede wszystkim bez Was – fanów Orange Warsaw Festival. Ta sytuacja jest zła, przygnębiająca i bardzo dla nas frustrująca, ale już widać światło w tunelu! Wraz z postępującym procesem szczepień zaczynamy pracę nad edycją 2022! Zostańcie z nami. Jeżeli możecie, zachowajcie swoje bilety.

Dziękujemy, że nas wspieracie. Szykujemy dla Was epicką edycję! Widzimy się w 2022 roku na Orange Warsaw Festival!
OWF Team

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany
Orange Warsaw Festival 2021 – oficjalne oświadczenie organizatorów

Wizja festiwalowego lata 2021 coraz mniej wiarygodna

Czy kolejna informacja o odwoływanych festiwalach w 2021 roku jest dla nas jakimś zaskoczeniem? Nieszczególnie. Po roku poruszania się w „nowym świecie” dostosowanym do działań panoszącego się wciąż wirusa SARS-CoV-2, żaden racjonalnie myślący obywatel Polski raczej nie liczy na to, że do czerwca będziemy mogli bezpiecznie bawić się w tłumie podczas imprez masowych.

Warto przy tym pamiętać, że za organizację Orange Warsaw Festival odpowiada Alter Art. Gwoli jasności – to ta sama agencja, której przedstawiciele wciąż zapewniają, że mają gotowe rozwiązania na festiwalowe lato 2021. Organizatorzy zapewniają, że ich pozostałe imprezy, takie jak Open’er Festival czy Kraków Live Festival z pewnością się w tym roku odbędą. Patrząc na to, że Open’era od Orange Warsaw dzieli zaledwie miesięczny odstęp czasu – organizatorzy chyba liczą na globalny cud. A my chyba powinniśmy zacząć delikatnie tłumić swoją ekscytację związaną z powrotem letnich festiwali muzycznych, bo jak widać – to wciąż nic pewnego, a sytuacja zmienia się dynamicznie – jak na razie bilans wciąż wskazuje na minus.

Open'er Festival 2021 się odbędzie?
Open’er Festival, fot. Alicja Nowicka

Organizatorzy Orange Warsaw Festival wystosowali oficjalne oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że w tym roku impreza również się nie odbędzie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →