Young Thug, Pharrell i Ariana Grande w nowym singlu Calvina Harrisa

Obserwuj nas na instagramie:

Po “Slide” – mocnym kandydacie na przebój tego lata – Calvin Harris wypuszcza kolejny singiel z ciekawą ekipą.

Calvin Harris robi sobie przerwę od stadionowych, EDM-owym przebojów i nagle przywraca mainstreamowi wyczilowane, słoneczne brzmienia funku, disco i r&b. Zamiast rozbrzmiewać z głośników w każdym klubie, w tym roku najwyraźniej chce towarzyszyć Wam w przyplażowych barach.

“Heatstroke” idzie podobną ścieżką co “Slide”. Young Thug dostarczył zwrotki, Pharrell udziela się w mostkach, a Ariana Granda zapodaje refren i chórki. Dodatkowo w nagraniu szkocki producent wykorzystał chórki zaśpiewane przez Starrah.

Calvin Harris piosenką “Heatstroke” zapowiada swój piąty studyjny album, ale nie zdradził jeszcze daty jego premiery. Jeśli utrzyma nastrój w kolejnych numerach, zapowiada się najbardziej słoneczny album tego roku!

– Wydaje mi się, że to nie jest dobra muzyka. Wydaje mi się, że to jest znakomita muzyka, która da wam najwięcej szczęścia w 2017 roku. Mam przeczucie, że tego brakowało na świecie i w moim życiu. Dlatego to zrobiłem – napisał jakiś czas temu na Twitterze szkocki producent.

Po “Slide” – mocnym kandydacie na przebój tego lata – Calvin Harris wypuszcza kolejny singiel z ciekawą ekipą. Calvin Harris robi sobie przerwę od stadionowych, EDM-owym przebojów i nagle przywraca mainstreamowi wyczilowane, słoneczne brzmienia funku, disco i r&b. Zamiast rozbrzmiewać z głośników w każdym klubie, w tym roku najwyraźniej chce towarzyszyć Wam w przyplażowych barach. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →