Calvin Harris pokazał na Twitterze, jak stworzył „Slide”


22 marca 2017

Podziel się newsem:

Jeśli zastanawiacie się, jak zrobić przebój taki jak „Slide”, zobaczcie, jak robi to Calvin Harris.

„Slide” Calvina Harrisa z Frankiem Ocean i grupą Migos podbija już listy przebojów. Ten spokojny numer disco różni się od tego, do czego w ostatnim czasie przyzwyczaił nas producent i na pewno wylądował już na niejednej wiosennej playliście.

Producent pokazał na Twitterze, jak po kroku tworzył swój ostatni hit. Po obejrzeniu filmiku robienie przebojów wydaje się całkiem proste. Najpierw kilka akordów na pianinie, kilka nut zagranych na gitarze, do tego kilka ozdobników, syntezatorowy motyw zagrany na słynnym Prophecie, linia basu, perkusyjne sample, wokal Franka – i jest! Filmik trwa dwie minuty, ale to dobra szkoła robienia przebojów.

Jeśli zastanawiacie się, jak zrobić przebój taki jak „Slide”, zobaczcie, jak robi to Calvin Harris. „Slide” Calvina Harrisa z Frankiem Ocean i grupą Migos podbija już listy przebojów. Ten spokojny numer disco różni się od tego, do czego w ostatnim czasie przyzwyczaił nas producent i na pewno wylądował już na niejednej wiosennej playliście. Producent pokazał […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →