Calvin Harris i Frank Ocean na wspólnym singlu. Posłuchaj “Slide”!


24 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

To będzie przebój wiosny!

Kurczy się powoli lista gwiazd muzyki, z którymi nie współpracował Calvin Harris. Po singlach z Kelis, Ellie Goulding, Rihanna, Dizzee Rascalem i Johnem Newmanem przyszło pora na muzyka, który w ogóle nie kojarzy się z EDM-owym stylem szkockiego producenta.

Calvin Harris już od kilku dni zapowiadał wspólny utwór z Frankiem Oceanem, publikując jego fragmenty w social mediach. Teraz możemy już posłuchać “Slide” w całości.

calvin harris frank ocean slidecalvin harris frank ocean slide

Calvin Harris feat. Frank Ocean, Migos – Slide

“Slide” to pierwszy nowy kawałek, w którym usłyszymy Oceana od czasu jego płyty “Blonde” z sierpnia 2016 roku. Calvin Harris zaprosił także do utworu grupę Migos.

“Slide” nieco różni się od ostatnich singli Calvina Harrisa – to spokojny, słoneczny numer z wpływami disco, który więcej ma wspólnego ze starymi produkcjami Harrisa. Zapowiada się hit wiosny – posłuchajcie! Na YouTube dostępny jest tylko fragment utworu – całość dostępna jest na Spotify, Apple Music, Deezerze, Google Play i w iTunes.

To będzie przebój wiosny! Kurczy się powoli lista gwiazd muzyki, z którymi nie współpracował Calvin Harris. Po singlach z Kelis, Ellie Goulding, Rihanna, Dizzee Rascalem i Johnem Newmanem przyszło pora na muzyka, który w ogóle nie kojarzy się z EDM-owym stylem szkockiego producenta. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →