kadr z klipu do utworu "How We Coming" Migos

Migos uchylili rąbka tajemnicy. Dlaczego Takeoff nie zarapował na “Bad and Boujee”?


17 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po latach dopytywań fanów Migos wyjaśnili, dlaczego na największym hicie grupy Bad and Boujee nie udzielił się Takeoff. Sprawdź szczegóły.

Największy hit bez jednego z członków

Choć szczyt muzycznej popularności grupy Migos miał miejsce aż 5 lat temu, o grupie wciąż pamiętają jej fani i nie przestaje być głośno. Niestety ostatnio nie w sposób, w jaki chcieliby oni słyszeć. Ostatnie doniesienia sugerują konflikty i rozpad grupy. Prawdopodobnie z tej okazji Quavo oraz Takeoff pojawili się w podcaście Rap Radar. Premiera odcinka z nimi w roli głównej już jutro, 18 sierpnia, natomiast w trailerze poznaliśmy odpowiedź na pytanie, które od lat nurtowało fanów: dlaczego Takeoff nie rapuje na największym hicie Migos Bad and Boujee? Odpowiedzi na zadawane od wielu lat pytanie udzielił wreszcie Quavo:

To była kwestia zgrania. Wypuszczaliśmy ten numer w stresie, w momencie, w którym sądziliśmy się z 300 Entertainment (poprzednia wytwórnia ekipy przyp. red.), byliśmy wściekli, że nasza muzyka nie wychodzi. Wreszcie zleakowaliśmy “Bad and Boujee” na Soundcloudzie. Nawet ja musiałem pisać swoją zwrotkę do tego numeru na szybko.

Quavo w Rap Radarze (tłumaczenie własne)

Migos – Bad and Boujee ft. Lil Uzi Vert

Co dalej z Migos?

Jakiś czas temu Quavo i Takeoff ogłosili start nowego projektu jako duet Unc and Phew. Po publikacji singla Hotel Lobby Offset odobserwował obu pozostałych członków Migos. Takie same kroki podjęła jego żona Cardi B. Od tej pory nie poznaliśmy żadnych nowych informacji dotyczących dalszej działalności grupy, choć odpowiedź zdaje się być oczywista i niezbyt przyjemna dla fanów. Prawdopodobnie oficjalne potwierdzenie rozpadu Migos nastąpi już jutro, wraz z premierą nowego odcinku podcastu Rap Radar.

Po latach dopytywań fanów Migos wyjaśnili, dlaczego na największym hicie grupy Bad and Boujee nie udzielił się Takeoff. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Największy hit […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →