kadr z klipu do utworu „Big Stunna” Quavo i Takeoffa

Czy Migos jeszcze powrócą? Quavo  i Takeoff udzielili odpowiedzi


04 października 2022

Podziel się newsem:

Quavo w podcaście Big Facts odpowiedział na pytanie, czy możemy jeszcze spodziewać się płyty od grupy Migos.

Culture III i nic więcej?

Od kilku miesięcy fani grupy Migos przeżywają ciężkie chwile. Członkowie grupy pozostają w konflikcie i ciężko tak naprawdę przewidzieć, jaki jest dalszy los zespołu. Wielu dziennikarzy mających okazję zaprosić przede wszystkim Quavo i Takeoffa do swoich programów pytają raperów m.in. o to, czy usłyszymy jeszcze jakiś materiał od Migos. Taka sytuacja miała miejsce choćby w podcaście Big Facts. Na pytanie o następną płytę tria odpowiedział Quavo:

Chcemy współpracować jako duet. Pochodzimy z jednej rodziny i powinniśmy pracować razem. Czasem gdy coś nie gra, po prostu najwyraźniej nie powinno funkcjonować.

Takeoff w taki sposób uzupełnił jego wypowiedź:

Nie znamy wszystkich odpowiedzi. Zna je tylko Bóg. Modlimy się bardzo dużo i tylko czas da odpowiedzi. Nic się nie zmieniło.

Jak odczytywać te słowa? Obaj raperzy ewidentnie bardzo chcieli poprzez tę wypowiedź przekazać jak najmniej. Jeśli jednak mielibyśmy przewidywać przyszłość, ciężko oczekiwać, by nowa płyta Migos ukazała się w najbliższych latach.

Quavo i Takeoff o przyszłości grupy Migos

Losy Migos po rozłamie

Jakiś czas temu Quavo i Takeoff ogłosili start nowego projektu jako duet Unc and Phew. Po publikacji singla Hotel Lobby Offset odobserwował obu pozostałych członków Migos. Takie same kroki podjęła jego żona, Cardi B. Wspólny album Quavo i Takeoffa zatytułowany Only Built For Infinity Link ukaże się 7 października. Offset jednak także nie próżnuje. W jego przypadku nie są jednak znane inne szczegóły dotyczące nowego albumu oprócz daty jego premiery, czyli 11 listopada 2022 roku.

Quavo & Takeoff – Nothing Changed

Quavo w podcaście Big Facts odpowiedział na pytanie, czy możemy jeszcze spodziewać się płyty od grupy Migos. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Culture III […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →