kadr z klipu do utworu „Big Stunna” Quavo i Takeoffa

Czy Migos jeszcze powrócą? Quavo  i Takeoff udzielili odpowiedzi


04 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Quavo w podcaście Big Facts odpowiedział na pytanie, czy możemy jeszcze spodziewać się płyty od grupy Migos.

Culture III i nic więcej?

Od kilku miesięcy fani grupy Migos przeżywają ciężkie chwile. Członkowie grupy pozostają w konflikcie i ciężko tak naprawdę przewidzieć, jaki jest dalszy los zespołu. Wielu dziennikarzy mających okazję zaprosić przede wszystkim Quavo i Takeoffa do swoich programów pytają raperów m.in. o to, czy usłyszymy jeszcze jakiś materiał od Migos. Taka sytuacja miała miejsce choćby w podcaście Big Facts. Na pytanie o następną płytę tria odpowiedział Quavo:

Chcemy współpracować jako duet. Pochodzimy z jednej rodziny i powinniśmy pracować razem. Czasem gdy coś nie gra, po prostu najwyraźniej nie powinno funkcjonować.

Takeoff w taki sposób uzupełnił jego wypowiedź:

Nie znamy wszystkich odpowiedzi. Zna je tylko Bóg. Modlimy się bardzo dużo i tylko czas da odpowiedzi. Nic się nie zmieniło.

Jak odczytywać te słowa? Obaj raperzy ewidentnie bardzo chcieli poprzez tę wypowiedź przekazać jak najmniej. Jeśli jednak mielibyśmy przewidywać przyszłość, ciężko oczekiwać, by nowa płyta Migos ukazała się w najbliższych latach.

Quavo i Takeoff o przyszłości grupy Migos

Losy Migos po rozłamie

Jakiś czas temu Quavo i Takeoff ogłosili start nowego projektu jako duet Unc and Phew. Po publikacji singla Hotel Lobby Offset odobserwował obu pozostałych członków Migos. Takie same kroki podjęła jego żona, Cardi B. Wspólny album Quavo i Takeoffa zatytułowany Only Built For Infinity Link ukaże się 7 października. Offset jednak także nie próżnuje. W jego przypadku nie są jednak znane inne szczegóły dotyczące nowego albumu oprócz daty jego premiery, czyli 11 listopada 2022 roku.

Quavo & Takeoff – Nothing Changed

Quavo w podcaście Big Facts odpowiedział na pytanie, czy możemy jeszcze spodziewać się płyty od grupy Migos. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Culture III i nic więcej? […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →