fot. Prince Williams/Filmmagic

Dyskusji ciąg dalszy. Teksty Young Thuga i Gunny według prokuratorki okręgowej powinny być uznawane za dowody


30 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Nie cichną echa po zatrzymaniu członków YSL, w tym Young Thuga i Gunny. Niedawno głos zabrała przedstawicielka prokuratury okręgowej, która twierdzi, że teksty piosenek powinny być uznawane jako dowody w sprawie.

Young Thug i Gunna nadal mogą być sądzeni za teksty

Od kilku miesięcy na nowo rozgorzała dyskusja na temat tego, czy teksty rapowych piosenek powinny być uznawane za dowody w sprawach sądowych. Temat poruszono w związku z zatrzymaniem członków YSL, w tym Young Thuga i Gunny. Wczoraj głos w sprawie zabrała Fanni Willis, prokuratorka okręgowa hrabstwa Fulton w stanie Georgia. W trakcie konferencji prasowej kobieta podtrzymała swoje stanowisko, że zamierza używać lyricsów przeciwko artystom.

Zobacz: Projekt przeciwko wykorzystywaniu utworów jako materiału dowodowego inspirowany Young Thugiem

Jeśli zdecydujesz się przyznać do swoich zbrodni na bicie, to ja to wykorzystam. Nie dostajesz prawa do popełniania przestępstw w moim hrabstwie, a następnie decydujesz się chwalić tym – co robisz… dla formy zastraszenia i dla dalszego zysku – i nie być pociągniętym do odpowiedzialności

– powiedziała.

W dalszej części przemówienia Willis zacytowała fragment tekstu rzekomych członków gangu. Brzmiały one: Send me the drop / Kick in the house / If we steal a car / I’mma take off the tag. Prokuratorka zapewnia, że nie ma zamiaru zmienić swojego podejścia i cały czas analizować treści utworów.

Używam tekstów, w których przyznają się do zbrodni i zamierzam to kontynuować. Ludzie mogą być o to źli, jednak mam dla nich pewną poradę prawną. Nie przyznawajcie się do przestępstw w tekstach rapowych, jeśli nie chcecie, by je wykorzystywano. Albo przynajmniej wynoście się z mojego hrabstwa!

Fani Willis o walce z przestępczością, zapis konferencji prasowej

Nie cichną echa po zatrzymaniu członków YSL, w tym Young Thuga i Gunny. Niedawno głos zabrała przedstawicielka prokuratury okręgowej, która twierdzi, że teksty piosenek powinny być uznawane jako dowody w sprawie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →