Facebook/OFF Festival

OFF Festival również nie w tym roku. W Katowicach będzie za to działać OFF Country Club


11 czerwca 2021

Podziel się newsem:

OFF Festival bardzo długo trzymał się na tym tonącym statku, na którym obecnie pozostało już naprawdę niewielu. Większość organizatorów eventów muzycznych (i ich uczestników) pogodziło się z tym, że w tym roku festiwali nie będzie. Katowickie wydarzenie nie odbędzie się niestety z pełnowymiarowym rozmachem, lecz wkrótce wystartują ogłoszenia OFF Country Club. Coś za coś?

Festiwalowe lato 2021 takie sobie, czyli lepszy rydz niż nic

Trend wznosząco-opadający mogliśmy obserwować, śledząc profile społecznościowe naszych ulubionych letnich imprez. Od pełnego entuzjazmu i gorących zapewnień, po dywagowaniu nad zmianą formuły, aż wreszcie – ostatecznym przekładaniu wydarzeń na przyszły rok. Największe festiwale broń złożyły, inne niejako się przebranżowiły, na przykład rezygnując z zagranicznych gości. Pod koniec kwietnia wszystko wskazywało na to, że OFF Festival będzie jednym z wyjątków i jestem pewna, że koncertowicze gorąco liczyli na to, że zabawią się tak jak zwykle, w Dolinie Trzech Stawów. Niestety, rzeczywistość zweryfikowała te plany, a co gorsze – pokrzyżowała je. Wiemy już, że w tym roku katowicki festiwal z całą pewnością się nie odbędzie. Została za to potwierdzona przyszłoroczna edycja, a także… zapowiedziano pewne muzyczne niespodzianki.

Przeczytaj: Fest Festival 2021 to pewniak, ale…

OFF Festival OFF Country Club

OFF Festival zapowiada OFF Country Club

Szczegóły projektu OFF Country Club jeszcze nie zostały zdradzone, acz wszelkie znaki na niebie i ziemi podpowiadają, że oto tworzy się nam kolejny Open’er Park. Czyli, w dużym skrócie, następny miejski festiwal. Fajnie? Poniekąd, bowiem przypuszczam, że muzycznym freakom ze Śląska nieszczególnie chce się jechać siedem (przy dobrych wiatrach) godzin pociągiem do Trójmiasta. Jednakże poza kwestią tej wygody – naprawdę mam nadzieję usłyszeć o detalach tego projektu, które odróżnią go od pozostałych, podobnych przedsięwzięć. Wiadomo już, że OFF Festivalu nie będzie – przyszłoroczna edycja została zapowiedziana na 5-7 sierpnia 2022, natomiast pod protekcją nowego projektu, Dolina Trzech Stawów i tak rozbrzmi muzyką. Występy artystów rozpoczną się już na początku sierpnia, a line-up oraz warunki uczestnictwa w OFF Country Clubie zostaną ogłoszone wkrótce. Owe koncerty będą niezależne od festiwalu, a także osobnie biletowane.

Przeczytaj: Open’er Festival otwiera swój własny bar na plaży

OFF Festival bardzo długo trzymał się na tym tonącym statku, na którym obecnie pozostało już naprawdę niewielu. Większość organizatorów eventów muzycznych (i ich uczestników) pogodziło się z tym, że w tym roku festiwali nie będzie. Katowickie wydarzenie nie odbędzie się niestety z pełnowymiarowym rozmachem, lecz wkrótce wystartują ogłoszenia OFF Country Club. Coś za coś? Festiwalowe […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →