fot. Zuza Sosnowska

Fest Festival 2021 to pewniak, ale…


02 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Fest Festival to zdaje się, najostrzejszy zawodnik w tym roku. Organizatorzy nie ustają w ogłaszaniu kolejnych nazwisk, także tych zagranicznych, pomimo wielu wątpliwości fanów i potencjalnych uczestników. W końcu jednak padło oficjalne oświadczenie. Impreza na pewno się odbędzie, jednakże nie wszyscy będą mogli wziąć w niej udział.

Fest Festival 2021 – najbardziej wyczekiwana muzyczna impreza tego roku

Nie da się ukryć, że do tej pory to Open’er Festival dumnie nosił miano najpopularniejszego muzycznego eventu w Polsce. Przynajmniej, jeśli chodzi o muzykę rozumianą, jako szeroko pojęty mainstream. Fest Festival jednak w tym roku zamierza odebrać nadmorskiemu wydarzeniu ten zaszczytny laur i póki co – idzie mu to całkiem dobrze. Cztery dni, dziewięć scen i line-up, bogaty tak w zagranicznych, jak i w polskich artystów? Organizatorzy szaleją tak, jakby pandemii wcale nie było. Lockdown who? – chciałoby się zapytać.

Przeczytaj: Kayah i Bregović, Rag’n’Bone Man, Krzysztof Zalewski i inni zagrają na FEST Festival 2021

Fest Festival 2021 tylko dla zaszczepionych
fot. Radosław Kaźmierczak

Fest Festival 2021 na pewno się odbędzie. Potencjalni uczestnicy mają jeden warunek

Wszyscy czekamy na powrót tego typu imprez, mniej lub bardziej niecierpliwie. Sama myślałam, że wyleczyłam się z tej festiwalowej ekscytacji, jednak bliskość owych wydarzeń udowodniła mi, że byłam w błędzie. Fest Festival twardo obstawiał przy swoim i na ten moment faktycznie wygląda na to, że impreza w Parku Śląskim ma rację bytu. Jest jednak jedno ale…

Zobacz: Måneskin jeszcze tego lata zagra koncert w Polsce? To prawdopodobne

Zadajecie nam dużo pytań na temat tego, czy FEST Festival 2021 się odbędzie. Na chwilę obecną działamy zgodnie z założonym planem, a wszyscy ogłoszeni przez nas artyści są potwierdzeni i pojawią się w Parku Śląskim w Chorzowie, w dniach 11-14 sierpnia 2021.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Minister Zdrowia potwierdził informację, że osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 nie wliczają się w ustalone limity obowiązujące podczas imprez masowych, co za tym idzie na dzień dzisiejszy, festiwal może się odbyć wyłącznie dla osób zaszczepionych.

Zdajemy sobie sprawę, że rozwiązania, które wytyczył rząd nie są idealne. Niestety, nie mamy na nie wpływu. Prowadzimy rozmowy z rządem, których celem jest rozszerzenie obecnych obostrzeń tak, aby każdy z Was, kto posiada ważny Europejski Certyfikat (dostępny za darmo dla ozdrowieńców, osób przetestowanych i zaczepionych pierwszą dawką), również mógł bawić się na FEST Festivalu 2021. Będziemy Was na bieżąco informować o postępach naszych rozmów i decyzjach podjętych w tej sprawie.

Dla wszystkich osób, które zakupiły bilet, a z różnych powodów nie będą posiadały wymaganych certyfikatów, planujemy wprowadzić opcję zachowania biletu na kolejny rok lub zwrotu wartości niewykorzystanej wejściówki – o szczegółach poinformujemy Was bliżej daty festiwalu.

Zabierajcie swoich znajomych, pakujcie walizki i do zobaczenia już wkrótce! Nawet nie wiecie jak bardzo cieszymy się, że uda nam się w tym roku spotkać w Parku Śląskim w Chorzowie.

To będzie niezapomniane wydarzenie.

– czytamy w oficjalnym oświadczeniu
Fest Festival 2021 tylko dla zaszczepionych

Fest Festival 2021 – tego nie możecie przegapić

Po dzisiejszej konferencji, sytuacja branży muzycznej wciąż jest niejasna. Bez zmian działają kina, opery, odbywają się mecze, jednakowoż nie dotyczy to koncertów w zamkniętych obiektach, ani klubów, czy dyskotek. Fest Festival 2021 to jedna z nielicznych tego typu muzycznych imprez, która odbędzie się tego lata. Mało tego – odbędzie się z wyjątkowym, jak na teraźniejsze warunki, rozmachem.

Fest Festival to zdaje się, najostrzejszy zawodnik w tym roku. Organizatorzy nie ustają w ogłaszaniu kolejnych nazwisk, także tych zagranicznych, pomimo wielu wątpliwości fanów i potencjalnych uczestników. W końcu jednak padło oficjalne oświadczenie. Impreza na pewno się odbędzie, jednakże nie wszyscy będą mogli wziąć w niej udział. Fest Festival 2021 – najbardziej wyczekiwana muzyczna impreza […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →