OFF Festival 2021 wciąż walczy. Znamy datę tegorocznej imprezy


27 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

OFF Festival 2021 nie poddaje się niesprzyjającym prognozom i dalej twardo walczy o swoje. Realizacja wydarzenia na taką skalę w pandemicznej rzeczywistości to w końcu nie lada gratka. Mamy oczywiście nadzieję, że dalekosiężne plany się spełnią, a spragnieni koncertowego lata festiwalowicze będą bawić się pod sceną w Katowicach. Organizatorzy właśnie poinformowali o dacie tegorocznego eventu.

OFF Festival 2021 – na ten moment – odbędzie się na pewno

Śpiewka ta sama właściwie już od jakiegoś czasu. Największe festiwale obiecywały złote góry, po czym kapitulowały i zapowiadały powroty w kolejnym roku. I nie ma w tym oczywiście nic złego. Nadzieja matką głupich, ale naturalnie, chyba każdy koncertowy freak marzył o normalnym lecie i włączonym trybie festiwalowym. Katowicki OFF należy jednak do zawodników, którzy do tej pory pozostali na linii frontu i konsekwentnie odmawiają złożenia broni. W lutym na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zamieścili posta z niniejszym ogłoszeniem.

Cały czas pracujemy nad festiwalem. W „normalnych warunkach” decydowalibyśmy teraz, których z potwierdzonych artystów powinniśmy ogłosić. Czujemy jednak, że nie jest to moment na kolejne ogłoszenia.
Tegoroczny OFF ma odbyć się w dniach 6 – 8 sierpnia, jak zwykle w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Mamy dość czasu, żeby obserwować sytuację na świecie, wyciągać wnioski i przygotować dla Was bezpieczny festiwal.

Pamiętajcie, że karnety na OFFa są cały czas w sprzedaży, a jeśli pomimo naszych starań festiwal się nie odbędzie, będziecie mogli je zwrócić lub zachować na kolejną edycję.

Dziękujemy za Wasze wsparcie.

Komunikat co prawda nie brzmiał zbyt optymistycznie, ale do dziś brak wieści o tym, że edycja 2021 stała się tylko wspomnieniem. Ba, ten brak złych wiadomości, to jeszcze nic! Z eteru napływają bowiem te dobre.

OFF Festival kiedy znamy datę
OFF Festival

OFF Festival 2021 – organizatorzy zdradzili datę najbliższej edycji

W końcu – stało się. Program szczepień według wszelkich założeń konsekwentnie posuwa się do przodu, co zdecydowanie wpływa na większe morale. A także możliwości, jeżeli chodzi o organizację imprez masowych.

Obecnie prym wiodą mniejsze festiwale, które nieustannie artystów, którzy wystąpią na letnich eventach, aczkolwiek nadchodzi coś również ze strony gigantów. Ledwie parę dni temu, Fest Festival powrócił z dużym ogłoszeniem – takie posunięcie może oznaczać, że w wakacje jednak pojawią się koncertowe alternatywy.

Nothing But Thieves dołączą do line-upu Fest Festival 2021?, przeczytaj

Zatem i OFF Festival dokręcił śrubę, aby za pomocą tajemniczych (i nieprzyjaznych daltonistom) grafik, powiadomić, że i w tym roku zagrają w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach.

Dla tych, którzy mają problem z rozszyfrowaniem obrazków, przychodzimy z pomocą.

Z najwyższą przyjemnością ogłaszamy, że OFF Festival 2021 zagra w Katowicach w dniach 6-8 sierpnia. Będziecie?

OFF Festival 2021 nie poddaje się niesprzyjającym prognozom i dalej twardo walczy o swoje. Realizacja wydarzenia na taką skalę w pandemicznej rzeczywistości to w końcu nie lada gratka. Mamy oczywiście nadzieję, że dalekosiężne plany się spełnią, a spragnieni koncertowego lata festiwalowicze będą bawić się pod sceną w Katowicach. Organizatorzy właśnie poinformowali o dacie tegorocznego eventu. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →