Paweł Mikołajczyk

O.S.T.R. & Hades zagrają w tym roku całą trasę koncertową


04 marca 2021

Podziel się newsem:

O.S.T.R. & Hades w lutym zagrali w Chorzowie pierwszy koncert w 2021 roku. Twórcy HAO2’u wśród publiczności zgromadzonej pod sceną poczuli się tak dobrze, że już wkrótce odwiedzą największe miasta w kraju.

Możliwości posłuchania muzyki na żywo wypatrujemy w tym roku bardziej, niż pierwszych oznak wiosny. Wszak ta pora roku z koncertami kojarzy się wyjątkowo przyjemnie. Podobnie odczuwają to i sami artyści, którym brakuje szansy zaprezentowania swojej twórczości face to face ze słuchaczami. Okazję takową bezzwłocznie wykorzystali O.S.T.R. & Hades. Już tydzień po zluzowaniu pandemicznych obostrzeń, raperzy wystąpili na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury. Jeden koncert dla tego duetu to jednak stanowczo za mało, i podopieczni Asfalt Records już wkrótce zawitają do największych miast w Polsce z hasłem #otwieramykoncerty.

Gdzie wiosną 2021 zagrają O.S.T.R. & Hades?

Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków. Mieszkańcy tych miast w pierwszej kolejności usłyszą HAO2 na żywo. Organizatorzy trasy Ostrego i Hadesa sygnalizują jednak, że lista ta ulegnie rozszerzeniu o kolejne lokalizacje. Na początku duet odwiedzi stołeczną Progresję (23.04.), następnie wrocławskie A2 (07.05.) i stolicę Wielkopolski (22.05.). W słynnej łódzkiej Wytwórni Panowie zagrają tydzień później (28.05.), a ostatni na ten moment zaplanowany koncert odbędzie się następnego dnia w Krakowie (29.05.).

O.S.T.R. & Hades - trasa koncertowa HAO2 - 2021
O.S.T.R. & Hades – trasa koncertowa HAO2 – 2021

Organizatorzy wiosennej trasy O.S.T.R.’a i Hadesa zapewniają, że podczas zaplanowanych w jej ramach koncertów usłyszymy utwory, które słuchacze znają zarówno z pierwszego jak i drugiego HAOS’u. Nie zabraknie więc z pewnością takich klasyków, jak np. Psychologia tłumu, czy Czas dużych przemian.

O.S.T.R. & Hades zrobili HAOS już po raz drugi

Ostry z Hadesem wspólny album nagrali już po raz drugi. HAO2 nastał w grudniu 2020 roku, koncerty z tym materiałem są zatem tym bardziej wyczekiwane. Na następcę krążka z 2013 roku raperzy przygotowali piętnaście „opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020”. HAO2 niesie więc ze sobą tę postapokaliptyczną atmosferę, wypełnioną odczuwaną niepewnością. Dla utrzymania równowagi jednak O.S.T.R. & Hades stworzyli również numery luźniejsze, które sami określili jako nagrane „ku pokrzepieniu serc”.

O.S.T.R. & Hades – Olsztyn – bilety

Duet wystąpi już 19 czerwca 2021 w Olsztynie. Wejściówki na koncert znajdziecie na stronie Biletomat.pl.


O.S.T.R. & Hades – HAO2 – odsłuch

Na początek wskazano daty koncertów w największych miastach w Polsce. „HAOS” zabrzmi w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Krakowie.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

O.S.T.R. & Hades | Olsztyn

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →