O.S.T.R. i Hades wracają na koncertowy szlak


11 lutego 2021

Podziel się newsem:

Tęsknota za koncertami staje się już coraz bardziej nie do zniesienia. Na szczęście dla nas, 12-go lutego zmieniają się obowiązujące pandemiczne przepisy. Stwarza to możliwość organizacji kameralnych wydarzeń muzycznych, którą wykorzystać postanowili O.S.T.R. & Hades.

O.S.T.R. i Hades zagrają koncert jeszcze w tym miesiącu

O.S.T.R. i Hades z nieskrywaną przyjemnością zapraszają fanów na pierwszy koncert w 2021 roku! Wydarzenie odbędzie się już 20-go lutego w Chorzowskim Centrum Kultury. Autorzy grudniowego HAO2’u możliwość zagrania koncertu z udziałem publiczności zyskali dzięki zmianie wytycznych, dotyczącymi funkcjonowania ośrodków kultury. Od 12-go lutego instytucje te mają prawo organizowania kameralnych wydarzeń do 50% pojemności danego miejsca.

Otwiera to furtkę, przez którą jako pierwsi przejść postanowili właśnie O.S.T.R. & Hades. Z kolei dla słuchaczy, koncert w Chorzowskim Centrum Kultury, jest obecnie jedyną okazją, by móc usłyszeć album HAO2 na żywo! Szczegóły pierwszego w 2021 roku koncertu Ostrego i Hadesa znajdziecie na oficjalnej stronie Wydarzenia.

Plakat promujący koncert duetu O.S.T.R. & Hades w Chorzowskim Centrum Kultury

O.S.T.R.-Hades-koncert-Chorzów-2021-plakat

O.S.T.R. i Hades ponownie wprowadzili HAOS na OLiS

Drugim nagranym w duecie albumem O.S.T.R. i Hades uraczyli fanów w grudniu ubiegłego roku. Wydawnictwo HAO2 przedstawiano wówczas jako „15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020” oraz album „utrzymany w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności”. Płyta ukazała się nakładem Asfalt Records i w przedświątecznym notowaniu OLiS znalazła się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

O.S.T.R. & Hades – Parasomnia

Koncert w Chorzowskim Centrum Kultury jest obecnie jedyną okazją do sprawdzenia koncertowej odsłony materiału z najnowszego albumu “HAO2”.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.