Męskie Granie 2021 jednak się odbędzie. Poznaliśmy garść szczegółów


16 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Pandemia koronawirusa mocno wstrzymała branżę muzyczną. Odwołano całe trasy koncertowe, czy festiwale. Ubiegłoroczna edycja popularnego w Polsce Męskiego Grania również padła ofiarą pandemii. Teraz trasa powraca w nieco zmienionej formule.

Męskie Granie wraca na scenę

Męskie Granie już od 2010 roku znajduje się w kalendarzu letnich muzycznych imprez. Trasa zyskała sporą popularność i od 2018 roku dosyć ciężko było zdobyć bilet na którykolwiek z koncertów. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała ubiegłoroczne plany na koncertowe lato z Męskim Graniem. W efekcie tego, w Żywcu zorganizowano jeden transmitowany w Internecie koncert bez udziału publiczności. Kiedy odbywające się w Polsce festiwale jeden po drugim ogłaszały odwołanie tegorocznych edycji, a na ringu dzielnie utrzymywał się chorzowski FEST, nadzieje fanów MG również gasły. Teraz wiadomo, że trasa jednak się odbędzie, ale niektórzy muszą przygotować się na zupełnie nową formułę oraz nieco dalsze wycieczki.

Męskie Granie 2021 jednak się odbędzie. Poznaliśmy garść szczegółów

Męskie Granie w nowym stylu

Pierwszą zmianą jest dwudniowa formuła trasy. Koncerty będą odbywać się w piątki oraz soboty. Zdecydowano także, że na piątkowych wydarzeniach zagra Męskie Granie Orkiestra 2020. Zespół, którego trzon stanowią Igo, Błażej Król i Daria Zawiałow nie miał w zeszłym roku zbyt wielu okazji do zagrania. Sobotnie koncerty zarezerwowano dla nowego składu MGO. Poznamy go 30 czerwca przy okazji singla promującego tegoroczną trasę. Dziewięć dni wcześniej, 21 czerwca, dowiemy się, kto znalazł się w pozostałym line-upie. Kolejna nowość dotyczy biletów. Na jednodniowe wejściówki będziemy musieli przeznaczyć 189 złotych. Dostępne będą również karnety dwudniowe w cenie 319 złotych. Przedsprzedaż dla klientów eBilet oraz Allegro posiadających usługę Allegro SMART! rozpocznie się 21 czerwca o godzinie 12.00. Bilety trafią do regularnej sprzedaży w samo południe, 22 czerwca. W obu przypadkach płatność będzie możliwa tylko za pomocą BLIKA.

Męskie Granie – gdzie i kiedy?

Trasa zawita w tym roku tylko do czterech miast.

  • Kraków, 6-7 sierpnia – Muzeum Lotnictwa
  • Warszawa, 13-14 sierpnia – Tor Służewiec
  • Poznań, 20-21 sierpnia – Park Cytadela
  • Żywiec, 27-28 sierpnia – Amifteatr pod Grojcem – finałowy koncert będzie transmitowany na żywo w Internecie

Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Oznacza to, że będzie dostępna ograniczona pula biletów dla osób niezaszczepionych oraz pula dostępna wyłącznie dla osób, które w dniu imprezy będą mogły przedstawić certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID-19.

Pandemia koronawirusa mocno wstrzymała branżę muzyczną. Odwołano całe trasy koncertowe, czy festiwale. Ubiegłoroczna edycja popularnego w Polsce Męskiego Grania również padła ofiarą pandemii. Teraz trasa powraca w nieco zmienionej formule. Męskie Granie wraca na scenę Męskie Granie już od 2010 roku znajduje się w kalendarzu letnich muzycznych imprez. Trasa zyskała sporą popularność i od 2018 […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →