Dawid Podsiadło wraca na scenę i zapowiada swój pierwszy, koncertowy album

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło wraca na trasę koncertową! Artysta właśnie zapowiedział kontynuację przerwanej w 2020 roku trasy Leśna Muzyka. Dodatkowo zdradził, że już niedługo ukaże się jego nowy album. Będzie to pierwsze koncertowe wydawnictwo Dawida!

Dawid Podsiadło wraca z koncertami i wznawia trasę Leśna Muzyka

Ostatni apel Dawida Podsiadło w ramach protestu artystów pod hasłem Otwórzcie Koncerty przyniósł spory odzew i poskutkował tym, że muzyk już za chwilę powróci na scenę. Zgodnie ze znoszonymi w najbliższych dniach kolejnymi obostrzeniami, które pozwolą artystom grać koncerty z zachowaniem obowiązujących wciąż restrykcji, według których publiczność na widowni może zająć 50% dostępnych miejsc, Dawid Podsiadło wznawia przerwaną w 2020 roku trasę Leśna Muzyka.

Nareszcie, po 7 miesiącach przerwy faktycznie znowu zagramy dla Was na żywo.
Trasę „Leśna Muzyka” zaczęliśmy ponad rok temu, jako specjalny jednorazowy projekt i bardzo cieszymy się, że będziemy mogli dokończyć ją dla Was.

pisze artysta na swoim Facebooku

Leśna Muzyka – akustycznie z rozmachem

Leśna Muzyka to wyjątkowa trasa, podczas której Dawid Podsiadło odwiedza filharmonie, teatry i inne, równie piękne obiekty koncertowe w całej Polsce, gdzie prezentuje kameralne koncerty, będące bardziej akustycznymi setami, choć – jak przystało na Dawida – rozmachu w tym wszystkim nie brakuje.

Zobacz również: Dawida Podsiadło boli ósemka – relacja z koncertu w Poznaniu

Artysta wznowi swoją trasę koncertową już 30 maja w krakowskim Centrum Kongresowym ICE. W każdym z miast Dawid wraz ze swoim leśnym zespołem zagra dwukrotnie, tak, aby mimo obostrzeń każdy posiadacz biletów mógł uczestniczyć w tym wyjątkowym muzycznym spektaklu. Na niektóre z nich wciąż są dostępne ostatnie sztuki biletów. Śpieszcie się!

Koncerty z trasy Leśna Muzyka, sprawdź gdzie zagra Dawid Podsiadło

 • 30 maja – Kraków, Centrum Kongresowe ICE
 • 31 maja – Kraków, Centrum Kongresowe ICE
 • 2 czerwca – Warszawa, Torwar
 • 4 czerwca – Warszawa, Torwar
 • 5 czerwca – Warszawa, Torwar
 • 11 czerwca – Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej
 • 12 czerwca – Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej
 • 15 czerwca – Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
 • 16 czerwca – Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
 • 19 czerwca – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
 • 20 czerwca – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
 • 21 czerwca – Łódź, Klub Wytwórnia
 • 22 czerwca – Łódź, Klub Wytwórnia
 • 26 czerwca – Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
 • 27 czerwca – Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
 • 30 czerwca – Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
 • 1 lipca – Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia

Dawid Podsiadlo – Leśna Muzyka (Trasa Koncertowa)

Dawid Podsiadło zapowiada wyczekiwany, koncertowy album

To wciąż nie koniec niespodzianek, jakie szykuje dla nas Dawid Podsiadło. Muzyk zapowiedział bowiem, że już niedługo ukaże się jego nowy album. Będzie to pierwsze, koncertowe wydawnictwo artysty, na którym znajdzie się zapis koncertów z trasy Leśna Muzyka. Fizyczne wydanie tego materiału otrzymają wszyscy posiadacze biletów na wydarzenia objęte tą trasą. Więcej szczegółów odnośnie premiery tego albumu otrzymamy tuż po zakończeniu Leśnej Muzyki.

Dodatkowo artysta zdradził, że kolejną niespodziankę ujawni już dziś, o godzinie 21:00 na swoim Facebooku. Bądźcie czujni!

Dawid Podsiadło koncerty Leśna Muzyka
Dawid Podsiadło, trasa „Leśna Muzyka”, fot: Michał Murawski/ishootmusic.eu

Dawid Podsiadło wraca na trasę koncertową! Artysta właśnie zapowiedział kontynuację przerwanej w 2020 roku trasy Leśna Muzyka. Dodatkowo zdradził, że już niedługo ukaże się jego nowy album. Będzie to pierwsze koncertowe wydawnictwo Dawida! Dawid Podsiadło wraca z koncertami i wznawia trasę Leśna Muzyka Ostatni apel Dawida Podsiadło w ramach protestu artystów pod hasłem Otwórzcie Koncerty […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →