Włodi swoje “Połamane Skrzydła” skleja tym razem BEZ BITU


25 czerwca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Cykl live sesji pod kuratelą Def Jam Recordings Poland doczekał się kolejnej odsłony. Do trzeciego odcinka zaproszenie przyjął Włodi, by jeszcze raz skleić swoje Połamane Skrzydła. Teraz jednak, bez wykorzystania beatu, który pierwotnie przygotował duet The Returners.

Bez Bitu, ale w aranżacji Moo Latte

Ideą serii BEZ BITU jest prezentacja dobrze znanych utworów, jednak w nowych wersjach oraz w minimalistycznej aranżacji. Włodi do tego typu koncepcji pasuje idealnie. Jak do bibułki pewien susz, którego motyw tak często pojawia się w tekstach współtwórcy legendarnej Molesty Ewenement. I o tym również traktują te Połamane Skrzydła. Teraz, po niecałych dwóch latach od pierwotnej wersji, zostały wykonane ponownie. Jednak już bez udziału wspomnianych Returnersów. O minimalistyczne brzmienie zadbał bowiem Moo Latte – uznany instrumentalista i gospodarz realizowanego w studiu wytwórni Def Jam Recordings Poland akustycznego cyklu BEZ BITU.

Włodi ft. Moo Latte – Połamane Skrzydła (BEZ BITU)

Wcześniej BEZ BITU zaprezentowali się już Hodak oraz Sobel

Nie można zaprzeczyć, że Włodi jest, jak dotąd, najbardziej doświadczonym i najstarszym gościem akustycznej serii realizowanej przez wytwórniĘ Def Jam Recordings Poland. Wcześniej bowiem, swoje utwory BEZ BITU prezentowali debiutanci. Swój numer w aranżacji Moo Latte, jako pierwszy wykonał Hodak. Autor nagranej wraz z 2K płyty Moody Tapes wykonał utwór Moody Interlude.

Hodak/2K ft. Moo Latte – Moody Interlude (BEZ BITU)

Z kolei po wizycie Hodaka w studiu wytwórni Def Jam, następnym zaproszonym był Sobel, zaliczający obecnie niesamowity pik popularności. Szymon zaprezentował, co raczej oczywiste, swój Kinol! Jeden z większych hitów Sobla nie robi może, aż takiego wrażenia, jak w wersji oryginalnej. Wdzięku temu akustycznemu Kinolowi odmówić jednak nie można. A jednocześnie Sobel udowadnia, że naprawdę warto na niego stawiać. Z niecierpliwością czekamy na kolejne odsłony serii BEZ BITU.

Sobel – Kinol (BEZ BITU) ft. Moo Latte

Warszawski raper kolejnym gościem akustycznej, realizowanej przez Def Jam Recordings Poland serii, której gospodarzem jest Moo Latte.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →