Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni reinterpretują utwór “Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”


13 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni we wspólnym projekcie. Z okazji 85. urodzin Tymbarku, artyści wzięli na warsztat przebój Skaldów Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał. Sprawdźcie, jak wyszło.

Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni świętują 85 lat Tymbarku

Każdy z muzyków zmierzył się z przebojem Skaldów i nadał mu własny, niepowtarzalny charakter. Piosenka nie ma jednak tylko jednego wariantu, a każdy może ją dowolnie miksować. Czwórka artystów stworzyła bowiem własną reinterpretację całego utworu, dlatego dzięki podziałowi na zwrotki i interaktywnemu teledyskowi, widzowie mogą przygotowywać różne piosenki i teledyski – w zależności od nastroju i preferencji.

Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni – Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał 

Piosenka Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał od lat towarzyszy komunikacji Tymbarku. Z okazji 85-lecia marki postanowiliśmy odświeżyć ten utwór, nadając mu współczesnego charakteru. Cieszymy się, że ten projekt zrealizowali wyjątkowi artyści, reprezentujący odmienne muzyczne style. Dzięki dodatkowym możliwościom dla każdego odsłuchiwanie piosenki może być unikalnym, bardzo indywidualnym doświadczeniem. Każdy z nas będzie mógł wybrać swoją ulubioną reinterpretację lub dowolnie bawić się utworem i teledyskiem. Dodatkową niespodzianką jest możliwość dołączenia do klipu.

mówi Dorota Liszka, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej i Public Affairs

Dodatkowo, w klipie wyreżyserowanym przez Krzysztofa Grajpera zastosowano specjalną technologię “deep fake”, dzięki której każdy widz może “dołączyć” do gwiazd i wystąpić u boku ulubionych artystów. Dodatkowo utwór można osobiście modyfikować i miksować interpretacje, tworząc jego unikalną wersję. Wystarczy wejść na stronę www.wszystkomimowi.pl.

Sprawdź także: Bitamina i cover Haliny Kunickiej. „Niech no tylko zakwitną jabłonie” to już ich piosenka

Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni we wspólnym projekcie. Z okazji 85. urodzin Tymbarku, artyści wzięli na warsztat przebój Skaldów Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał. Sprawdźcie, jak wyszło. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →