fot. Piotr Pytel

Kosi z „Beastie Boys” i Moo Latte promuje suplement do debiutu


23 września 2021

Podziel się newsem:

Kosi wziął udział w cyklu Bez Bitu autorstwa Def Jam Recordings Poland. Raper zaprezentował utwór Beastie Boys przy muzycznym wsparciu Moo Latte. Jednocześnie członek JWP promuje suplement do debiutu IS.OK.

Kosi nawija BEZ BITU

Reprezentant JWP wziął udział w cyklu Bez Bitu, podczas którego wykonał utwór Beastie Boys pochodązy z debiutanckiego krążka rapera. Kosi zaprezentował alternatywną wersję utworu razem z Moo Latte, który pojawia się w każdej odsłonie cyklu. Do tej pory w serii wzięli udział Hodak (Mood Interlude), Sobel (Kinol), Włodi (Połamane Skrzydła), asthma (reset) oraz Vito Bambino (Rampage). Wszystkie dotychczasowe utwory z cyklu dostępne są na dedykowanej playliście.

Zobacz: Vito Bambino w akustycznej wersji Rampage w ramach cyklu Bez Bitu

BEZ BITU to cykl sesji live, zrealizowanych w studio Def Jam Recordings Poland, w których artyści prezentują swoje utwory w minimalistycznej aranżacji. Charakterystyczny, podzielony ekran, oldschoolowe tła fotograficzne, czysty przekaz oraz charyzma artysty w towarzystwie uznanego instrumentalisty – to stałe elementy cyklu.

Informuje Def Jam Recordings Poland.

Kosi feat. Moo Latte – Beastie Boys

W ramach cyklu, oprócz nowych aranżacji, wytwórnia publikuje również filmy z powstawania konkretnego utworu. Making Of dostępny jest na profilu instagramowym labelu. W filmie widoczne jest nie tylko nagrywanie finalnego efektu, lecz także prace koncepcyjne nad kształtem nowej wersji utworu.

Raper z suplementem do IS.OK

Mimo wieloletniego stażu, debiutancki solowy materiał Kosiego pojawił się w tym roku. IS.OK składa się z kilkunastu premierowych utworów, na których usłyszymy chociażby Sokoła, Barto’cuta czy Ero JWP. Jednak album powstawał przez trzy lata, a potencjalnych utworów więcej. W związku z tym raper postanowił wydać suplement do debiutu zatytułowany Lost IS.OK. Płyta pojawi się na rynku 17 grudnia tego roku. Na razie nie wiadomo, ile utworów będzie składało się na wydawnictwo. Album można zamawiać przedpremierowo w oficjalnym sklepie polskiego oddziału Def Jam.

Na przestrzeni 3 lat, kiedy powstawało solo, Kosi nagrał niezliczoną ilość numerów. Niektóre z nich nie pasowały jednak artyście do konceptu IS.OK. Teraz reprezentant JWP zbiera je w całość i prezentuje fanom w ramach drugiego wydawnictwa.

przekazuje wytwórnia
okładka Lost IS.OK

Kosi wziął udział w cyklu Bez Bitu autorstwa Def Jam Recordings Poland. Raper zaprezentował utwór Beastie Boys przy muzycznym wsparciu Moo Latte. Jednocześnie członek JWP promuje suplement do debiutu IS.OK. Kosi nawija BEZ BITU Reprezentant JWP wziął udział w cyklu Bez Bitu, podczas którego wykonał utwór Beastie Boys pochodązy z debiutanckiego krążka rapera. Kosi zaprezentował […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →