Kosi „IS.OK”! Ruszył preorder debiutanckiego albumu członka JWP


27 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Kosi w końcu wystartował z preorderem swojego debiutanckiego albumu! IS.OK ukaże się już niebawem nakładem Def Jam Recordings Polska. Sprawdźcie szczegóły.

WELCOME TO THE ISOK WORLD

Debiutanckie solo Kosiego to jedna z tych rzeczy na którą czekają nie tylko fani JWP, ale chyba zdecydowana większość słuchaczy polskiego hip-hopu. Członek kolektywu JWP, podobnie jak Ero, bardzo długo zbierał się do wydania solowego materiału.

Co prawda pierwszy singiel zapowiadający projekt ukazał się kilka tygodni temu. Jednak teraz nadeszła ta chwila i oficjalnie możemy napisać, że solowy materiał Kosiego ukaże się już 16 kwietnia i podobnie jak było to w przypadku Erosa, album zostanie wydany nakładem Def Jam Recordings Poland.

Kosi – IS.OK

Ostatnie lata dla fanów JWP to prawdziwa uczta, bowiem członkowie składu są płodni jak nigdy dotąd. Czy to poprzez albumy nagrane pod szyldem JWP, czy w duetach jak Jetlagz i Blackbook. Niemniej jednak to właśnie solowe projekty od Ero (drugie solo zapowiedziane jest na ten rok) i Kosiego wzbudzają największe zainteresowanie. Jeżeli chodzi o Łysola, no cóż, tutaj musimy jeszcze trochę poczekać. Być może najpierw otrzymamy kolejny album Jetlagz, a dopiero potem solówkę od Łajzola. W sumie, nie miałbym nic przeciwko.

Wróćmy jednak do Kosiego, bo to właśnie jego można nazwać bohaterem dzisiejszego dnia. Czego możemy spodziewać się po jego debiutanckim albumie? Absolutnie wszystkiego. Kosi jest szalenie wszechstronnym raperem, który świetnie radzi sobie na nowoczesnych, połamanych bitach i tych klasycznych, ze stricte nowojorskim brzmieniem.

Kosi – C.N.J.J.

Preorder IS.OK znajdziecie na oficjalnej stronie Def Jam Recordings, lub po prostu klikając w ten link. Do wyboru macie szeroką gamę wersji do wyboru od tych z dripperem do tagowania, przez zestawy z bluzami i kasetami magnetofonowymi. Warto także wspomnieć, że za identyfikację graficzną całego projektu odpowiada sam raper.

Kosi, is.ok
Kosi – IS.OK – okładka albumu

Kosi w końcu wystartował z preorderem swojego debiutanckiego albumu! IS.OK ukaże się już niebawem nakładem Def Jam Recordings Polska. Sprawdźcie szczegóły. WELCOME TO THE ISOK WORLD Debiutanckie solo Kosiego to jedna z tych rzeczy na którą czekają nie tylko fani JWP, ale chyba zdecydowana większość słuchaczy polskiego hip-hopu. Członek kolektywu JWP, podobnie jak Ero, bardzo […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →