materiały prasowe

asthma i Młody z teledyskiem do „the system is fallin”


23 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Duet asthma/Młody prezentuje kolejny teledysk z manifestu. Na kanale reprezentanta Def Jam Recordings Poland opublikowano klip do utworu the system is fallin.

Duet z kolejnym wideo promującym debiut

Zawodnicy polskiej filii Def Jam Recordings opublikowali ostatni teledysk promujący debiutancki krążek zatytułowany manifest. Singiel the system is fallin współtworzyli DJ URE odpowiedzialny za cuty oraz Moo Latte, który dograł instrumenty. Realizacją wokali zajął się Hefajstos 315 studio, a miks i mastering to dzieło Aliena z 3/4 UDGS. Teledysk w reżyserii Oskara Machalskiego (odpowiedzialnego również za koncept) zrealizowała ekipa VOLNI.

asthma/Młody – the system is fallin

Dwa miesiące po premierze manifest przestaje być promowany

Debiutancki krążek asthmy i Młodego zadebiutował na platformach streamingowych 22 października. Materiał składa się z dziesięciu utworów, a gospodarzom towarzyszą m.in. Kacha, Ryfa Ri, Mada, Rak Raczej, Bober, Floral Bugs i Mlody Leszcz. Na manifeście wystąpiła również żywa legenda światowego hip-hopu – KRS One. Nowojorczyk zarapował w singlu never forget.

asthma/Młody – manifest – tracklista

  1. asthmatic
  2. motobomba ft. DJ URE
  3. never forget ft. KRS-One, DJ URE
  4. shut the fuck up ft. FALCON1
  5. ostatnia mila ft. Kacha
  6. reset
  7. transmisja
  8. duchowa rewolucja
  9. manifest ft. Mada, Ryfa Ri, Mlody Leszcz, Jhn, DJ URE, Rak Raczej, Prykson Fisk, Floral Bugs, Bober
  10. the system is fallin ft. DJ URE

Zobacz: Eldo, Mes, Pezet… Oto ciekawe kawałki rapowe o Polsce i Polakach

asthma-młody - manifest - okładka
asthma/Młody – manifest – okładka albumu, Def Jam Recordings Poland 2021

asthma opowiada o Swoich Rytmach

W cyklu Moje Rytmy raper udzielił wywiadu na łamach naszego portalu. Z treści rozmowy dowiecie się choćby, kiedy asthma rozpoczął przygodę z muzyką lub jaki był najlepszy koncert, który widział. Wywiad z raperem znajdziecie tutaj.

Duet asthma/Młody prezentuje kolejny teledysk z manifestu. Na kanale reprezentanta Def Jam Recordings Poland opublikowano klip do utworu the system is fallin. Duet z kolejnym wideo promującym debiut Zawodnicy polskiej filii Def Jam Recordings opublikowali ostatni teledysk promujący debiutancki krążek zatytułowany manifest. Singiel the system is fallin współtworzyli DJ URE odpowiedzialny za cuty oraz Moo […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →