Kadr z teledysku

Łajzol promuje swój nadchodzący album kolejnym singlem


16 lutego 2022

Podziel się newsem:

Na kanale 2020 pojawił się kolejny singiel Łajzola pochodzący z jego debiutanckiego solowego albumu. Gościnnie wziął w nim udział asthma. Sprawdź!

Bit do kawałka wyprodukowali Returnersi. Za gramofonami stanął Falcon1. Klip to dzieło kolektywu volni. Wyreżyserował go Oskar Machalski.

Łajzol – Jak Bocian feat. asthma

Nowa płyta Łajzola

Solowy debiut reprezentanta JWP/BC ukaże się na rynku 18 marca nakładem wytwórni 2020. W preorderze możecie go zamówić tutaj. Dostępne są różne konfiguracje – z t-shirtami, bluzami, oraz… wycieraczką. Tajemnicą póki co pozostaje tracklista albumu.

Łajzol
„Łajzol Serious”, okładka albumu

Ostatnie ruchy JWP

2021 był dla kolektywu niezwykle płodny wydawniczo. Niestety, nie doczekaliśmy się follow-upu do ich ostatniej wspólnej płyty, czyli KOLEGÓW z 2020, jednak obsypali nas solówkami – nakładem wytwórni Def Jam ukazała się pierwsza płyta Kosiego, zatytułowana IS.OK. Z naszą recenzją możecie zapoznać się w tym miejscu. To nie wszystko – swojej premiery w ubiegłym roku doczekało się również LOST IS.OK, czyli suplement do płyty. Solówkę wydał także Ero, w przypadku którego była to druga autorska płyta oraz Siwers, który ma jak do tej pory na koncie trzy. Mamy jedynie nadzieję, że coraz pewniej czujący się w solowych wydaniach artyści nie zrezygnują mimo wszystko ze wspólnych nagrywek.

Przeczytaj także: Fu powraca! Raper wyda płytę dzięki deweloperowi mieszkaniowemu

Na kanale 2020 pojawił się kolejny singiel Łajzola pochodzący z jego debiutanckiego solowego albumu. Gościnnie wziął w nim udział asthma. Sprawdź! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Bit do kawałka wyprodukowali Returnersi. Za […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →