kadr z klipu do utworu "Nagroda" Te-Trisa i Winiego

Betclic Rap Royale wyniesie rapowy freestyle na wyżyny


28 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Rapowy freestyle powraca w wielkim stylu. Podczas najbliższej edycji Lech Polish Hip-Hop Festival ruszy Betclic Rap Royale. Znaki charakterystyczne? Najlepsi zawodnicy i ogromna kasa do wygrania!

Nowy wymiar freestyle’u

Rapowy freestyle przez lata zdążył w Polsce przysporzyć wielu miłośników, wręcz fanów, którzy z pasją śledzili kolejne bitwy. Ciężko jednak nie odnieść wrażenia, że poza drobnymi wyjątkami nie doczekał się on należytej oprawy przez te wszystkie lata. Wszystko to może się zmienić za sprawą Betclic Rap Royale. Dlaczego? W składzie turnieju, choć ten jeszcze nie jest znany, mają znaleźć się legendy polskiego freestyle’u. Co jednak wyróżnia nowy turniej najmocniej, to pierwsza w historii możliwość obstawiania wyników walk za sprawą zakładów bukmacherskich Betclic. Ile razy mieliście rację, typując nawet nieoczywistego zwycięzcę walki? Teraz macie okazję spieniężyć swoją wiedzę i przeczucie. A propos pieniędzy, wyjątkowe wrażenie na Betclic Rap Royale robi kwota, jaką zgarnie zwycięzca turnieju. 33 tysiące złotych elektryzuje i niejako gwarantuje, że wśród uczestników znajdą się naprawdę najwięksi. No może poza Te-Trisem, który w tym roku zasiada w jury. Zobaczcie, co powiedział o turnieju:

Chcemy wynieść freestyle na innym poziom i oddać mu to, co królewskie. Dlatego zaplanowaliśmy wiele niespodzianek, które nie tylko urozmaicą turniej, ale też zaskoczą fanów. Dotyczą one zarówno oprawy wizualnej, jak i samego turnieju. Jestem przekonany, że wniesiemy dzięki temu duży powiew świeżości i zainteresujemy naszym formatem nie tylko fanów freestyle’u.

Oprócz Te-Trisa, w jury zasiądzie także legendarny założyciel marki Stoprocent Wini, a także dziennikarz rapowy Yurkosky. Wydarzenie poprowadzi znany z gal FAME MMA i High League dziennikarz i komentator – Mateusz Kaniowski. Za bity, po których płynąć będą uczestnicy odpowiada DJ Soina, od lat współpracujący z donGURALesko i WSRH.

Betclic Rap Royale – Król jest tylko jeden!

Betclic Rap Royale na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Turniej Betclic Rap Royale jest jedną z atrakcji podczas tegorocznego Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz możliwości uczestniczenai w turnieju freestyle’owym, na licznych scenach wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajduje się: Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcase’em, BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Rapowy freestyle powraca w wielkim stylu. Podczas najbliższej edycji Lech Polish Hip-Hop Festival ruszy Betclic Rap Royale. Znaki charakterystyczne? Najlepsi zawodnicy i ogromna kasa do wygrania! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →