Te-Tris kolejnym raperem w projekcie Polskich Nagrań, posłuchaj jego Historii

Obserwuj nas na instagramie:

Oto druga odsłona projektu Hip-Hop meets Polskie Nagrania. Tym razem z legendarnymi samplami zmierzył się Te-Tris. Jesteście ciekawi efektów?

Hip-Hop meets Polskie Nagrania

Polskie Nagrania wystartowały jakiś czas temu ze specjalnym projektem Hip-Hop meets Polskie Nagrania. Inicjatywa zachęca raperów do zmierzenia się z legendarnymi samplami utworów z katalogu nieistniejącej już samodzielnie wytwórni Polskie Nagrania.

Jako pierwszy udział w akcji wziął duet Dwa Sławy. Raperzy wzięli na warsztat utwór Jerzego Milliana – Czasem bez tercji. Stworzyli do niego tekst nawiązujący do największych polskich artystów nagrywających w Polskich Nagraniach i tak powstał kawałek Nagrania 2.0.

Dwa Sławy – Nagrania 2.0, posłuchaj

Czas na drugą odsłonę projektu! Tym razem w Hip-Hop meets Polskie Nagrania wziął udział Te-Tris. Raper oddał cześć klasykom polskiej muzyki utworem Historie. Wykorzystał w nim sampel z piosenki Wśród pampersów Andrzeja Żylisa. Zobaczcie efekty tego połączenia!

Te-Tris – Historie, zobacz teledysk

Historie to pierwszy od dawna utwór Te-Trisa. Ostatnie wydawnictwo rapera to zaledwie EPka TRISTE SOL, którą wydał ponad rok temu. Najnowszy longplay muzyka to płyta Specialite z 2017 roku. Mam nadzieję, że współpraca z Polskimi Nagraniami jest zapowiedzią nowych rzeczy, które nadejdą ze strony Te-Trisa. Czekamy!

Te-Tris Historie, Polskie Nagrania

Oto druga odsłona projektu Hip-Hop meets Polskie Nagrania. Tym razem z legendarnymi samplami zmierzył się Te-Tris. Jesteście ciekawi efektów? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Hip-Hop meets Polskie Nagrania Polskie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →