screen z teledysku „Vanilla"

Harry Styles gra w Polsce, ale nie masz kasy na bilet? Don’t worry, darling, Friz ci pomoże


30 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Harry Styles ogłosił drugą część europejskiej trasy koncertowej – w czwartek rusza sprzedaż biletów. Nie wszyscy mogą to wrzucić w budżet, lecz Friz być może coś na to zaradzi.

Harry Styles gra koncert, a ja jak zwykle przed wypłatą…

Twitter nieomal wybuchł, kiedy informacje z bileterii prowadzącej sprzedaż – jeszcze oficjalnie niepotwierdzone – zaczęły hulać po serwisie. Na portalu zaczęły pojawiać się screeny z planem scen, przewidywane ceny, manifestacje wymarzonego miejsca. Jednym słowem: szaleństwo. O kosztach wejściówek na koncert w Polsce wciąż nie ma informacji, więc fani sugerują się cenami na niektóre zagraniczne show, które wahają się od kilkudziesięciu do nawet stu pięćdziesięciu euro.

To, że będzie drogo, to oczywiste. Niektórzy fani już w tym momencie wiedzą, że nie są w stanie pozwolić sobie na zobaczenie w Warszawie Harry’ego Stylesa, chociaż do koncertu jest jeszcze rok. Jedna z użytkowniczek Twittera postanowiła w tej sprawie zwrócić się do… Friza.

Harry Styles – Late Night Talking (Official Video)

Friz zafunduje fance bilet na Love On Tour?

Jak widać na załączonym poniżej screenie, Friz odpowiedział na tweeta @ajcila4, który w tej chwili zebrał już 1396 like’ów. Niewykluczone, że wiadomość, ewidentnie napisana żartobliwie, przyniesie taki skutek, że Friz faktycznie zasponsoruje @ajcila4 bilet na Harry’ego Stylesa.

Przeczytaj: Tribbs i Friz zapłacą autorce „Jestem w Stegnie na plaży”? Pani Gosia chce uznania swoich praw autorskich [aktualizacja]

Harry Styles Friz
screen z Twittera

Pozostaje kwestia: czy to jest okej? Jojczenie i proszenie o różne rzeczy pod postami Friza (czy kogokolwiek innego), ewidentnie nie. Czy jednak @ajcila4 liczyła na to, że Friz jej odpowie? Żart poszedł echem i super by było, gdyby w jego ramach dziewczyna faktycznie dostała ten bilet. Zwrot akcji, którego totalnie nikt się nie spodziewał.

Sytuacja się rozwija

Friz poważnie potraktował tę prośbę i zaproponował swoim followersom prosty challenge: 10 tysięcy like’ów pod postem, a @ajcila4 dostanie swój bilety. Twitter okazał się zmotywowany, bo zasięgowa bariera wyznaczona przez Karola została przebita czterokrotnie. Oby Frizowi udało się wbić do kolejki – w tym momencie bilet na Harry’ego Stylesa próbuje kupić około 44. tysięcy osób.

friz harry styles
fot. screen z Twittera

Harry Styles ogłosił drugą część europejskiej trasy koncertowej – w czwartek rusza sprzedaż biletów. Nie wszyscy mogą to wrzucić w budżet, lecz Friz być może coś na to zaradzi. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →