kadr z klipu do utworu „Bombonierki" Frank Leena

Frank Leen prezentuje swoje ulubione słodycze. „Bombonierki” już w sieci


01 lipca 2022

Podziel się newsem:

Frank Leen, znany ze swoich niezwykłych coverów hitów zagranicznych i polskich artystów, prezentuje swój najnowszy singiel Bombonierki. Sprawdź szczegóły.

Król coverów

Frank Leen w ostatnich miesiącach zasłynął z licznych coverów polskich i zagranicznych hitów, które wykonywał w swoim wyjątkowym stylu. Szczególnym echem odbiło się jego wykonanie hitu Jak zapomnieć autorstwa Jeden Osiem L, do którego zaprosił Szczyla, wraz z którym występuje w roli hypemana podczas koncertów rapera. Ponadto Frank wyprodukował większość utworów na płycie DRYF innego rapera, Vae Vistica. Współpracował z CatchUpem, Michałem Aniołem czy Gedzem. Nadszedł jednak czas, by wykorzystać wzrost popularności i powrócić ze swoją twórczością. Od premiery ostatniego solowego singla Bull minęło już ponad półtora roku. Frank Leen, przerywa więc ciszę i prezentuje swój najnowszy singiel Bombonierki, który mogliśmy już odsłuchać przedpremierowo na antenie Radia Zet podczas Orange Warsaw Festivalu. Bit do Bombonierek jest autorstwa samego Franka, natomiast klip do utworu stworzyła Karolina Fronik.

Frank Leen – Bombonierki

Frank Leen: Inspirowanie siebie nawzajem, jest przepięknym procesem

Frank Leen był bohaterem serii Soundcheck autorstwa Mai Kozłowskiej na łamach naszego portalu. Ponad rok temu pisała o nim tak:

Człowiek-orkiestra, artysta wszechstronny, który kroi sobie formę według własnego widzimisię. Muzyk, producent, wokalista, freelancer i wolny duch. Jego brzmienie jest małą, skondensowaną przyjemnością: z jednej strony dzwoni tam letnia beztroska, z drugiej aż uderza po twarzy zaciętość i zapalczywość, która jednak nie oddziera go z nonszalanckiej maniery.

Słuchając Bombonierek, ciężko nie przyznać Mai racji. Warto obserwować Franka, ponieważ na naszych oczach rodzi się jeden z najciekawszych artystów obecnych na polskiej scenie muzycznej.

Frank Leen, znany ze swoich niezwykłych coverów hitów zagranicznych i polskich artystów, prezentuje swój najnowszy singiel Bombonierki. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Król coverów […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →