nghtlou

CatchUp, Michał Anioł i Frank Leen rozwiązują wspólny “Kłopot”


21 lipca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Na miesiąc przed planowaną premierą debiutanckiego albumu CatchUp’a pojawił się pewien Kłopot. W jego powstanie zamieszani są także Michał Anioł i Frank Leen.

Nie ma Kłopotu, którego nie można… zatańczyć

Kłopot to oczywiście tytuł najnowszego, czwartego już singla, którym CatchUp zapowiada swój pierwszy, solowy album. I jednocześnie, jest to zarazem najbardziej taneczna odsłona płyty zatytułowanej Perypetie. Nie, żeby poprzednie single, jak Weird Flex z schafterem czy Tik Tok z Gedzem były jakimiś zamulaczami. Co to, to nie! Jednak to właśnie Kłopot jest numerem, przy którym najbardziej chce się na parkiet wyrwać. Zasługa w tym przede wszystkim samego CatchUp’a. Gospodarz utworu oprócz drygu do chwytliwych tekstów, wie też doskonale, jak poradzić sobie z melodią. A w przypadku Kłopotu z pomocą przychodzą mu jeszcze Michał Anioł oraz Frank Leen. Wielce prawdopodobne zatem jest, że najnowszy singiel CatchUp’a zagości na dłużej nie tylko w wakacyjnych playlistach.

CatchUp – Kłopot

Premiera albumu Perypetie już za miesiąc

Pierwsze zapowiedzi debiutanckiego albumu CatchUp’a otrzymaliśmy jeszcze zimą. Wtedy również, przy okazji publikacji pierwszego singla, utworu pt. Parę Dni, dowiedzieliśmy się, że debiutant swój pierwszą solową płytę wyda nakładem wytwórni 2020. Dalej było już z górki. Powyżej wspomniane, następnie wypuszczone single zwróciły na CatchUp’a uwagę jeszcze większego grona odbiorców, a spectrum oddziaływania muzyką na kolejnych stale się rozszerza. Z pewnością więc sierpniowy debiut tego wokalisty, producenta i rapera zostanie dostrzeżony. Premierę płyty zaplanowano na 20 sierpnia. Tego dnia Perypetie CatchUp’a będziemy mogli sprawdzić już w całości. Do tego dnia natomiast preorder wydawnictwa dostępny jest na tej stronie.

CatchUp-Perypetie-okladka
CatchUp- “Perypetie” -okładka

CatchUp x Hodak – 4 września – Poznań – bilety

Raperzy już 4 września wystąpią na koncercie w Poznaniu. Zagrają w Plenerze Promienista, a bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

CatchUp już za miesiąc wyda swój debiutancki, wdzięcznie zatytułowany album “Perypetie”. Chwilę później natomiast rozpocznie się trasa koncertowa artysty z labelu 2020.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →