Kadr z teledysku „Bedoesiara”

Bedoes wpłacił znaczną kwotę na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę


03 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Bedoes zrobił akcję na TikToku, mającą na celu uzbierać jak największą ilość filmików z jego piosenką w tle. Choć nie przebiegła ona do końca po jego myśli, to jednak raper zakończył ją wielkim charytatywnym gestem. Sprawdź szczegóły.

Przebieg inicjatywy Bedoesa

Artysta z Bydgoszczy zachęcił swoich fanów do nagrywania filmików z utworem BEDOESIARA i wrzucania ich na TikToka. Celem było uzbieranie 10 tys. TikToków w 24 godziny – zadeklarował się, że jeśli jego słuchacze przebiją ten próg, to wpłaci na cel charytatywny 15 tys. złotych. Fani uzbierali dokładnie 8900 nagrań, a Bedoes… wpłacił aż 20 tys. na rzecz Fundacji.

źródło: Instagram Bedoesa

BEDOESIARA kręci się świetnie

26 maja w sieci zadebiutowała BEDOESIARA – nowy track bydgoszczanina z gościnnym udziałem White’a 2115. Kawałek zrobił na nas spore wrażenie – zdecydowaliśmy się poświęcić mu cały felieton. Zdobył uznanie nie tylko wśród dziennikarzy – cieszy się także sporą popularnością wśród odbiorców, czego dowodzą liczby. Piosenka w ciągu 7 dni od swojej premiery uzbierała prawie 3 miliony wyświetleń na YouTube.

2115 – BEDOESIARA 💅💅💅 ft. Bedoes 2115, White 2115

Raper, filantrop, a teraz również szef labelu

Niedawno Bedoes podzielił się w swoich socialach decyzją o założeniu własnej oficyny wydawniczej. 2115, nieformalna ekipa artysty, przekształciła się w oficjalny label.

Dzisiaj spełniam kolejne marzenie z ulicy – zakładam własną niezależną wytwórnię i zaczynam pisać historię 2115 jako labelu, nadal mogąc liczyć na wsparcie SBM, za co zawsze będę wdzięczny.

“Gonimy sny z ulicy” to hasło które towarzyszyło mi przez ostatnie sześć lat. W 2016 roku, kiedy podpisałem jako jeden z dwóch pierwszych artystów kontrakt z wytwórnią SB Maffija, jako dla jednego z największych fanów tej ekipy to było dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Nagrywanie w profesjonalnym studio to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Granie koncertów dla dziesiątek tysięcy osób to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy.

Złote, platynowe i diamentowe płyty to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. To, co dostałem od SBM to coś, czego nie dałaby mi żadna wytwórnia na świecie, bo to, co dostałem stanowczo wykracza poza obowiązki jakiejkolwiek wytwórni, naszej relacji zawsze zdecydowanie bliżej niż do biznesowej było do rodzinnej. Mogłem liczyć na wsparcie gdy miałem największą chujnię, gdyby nie oni to nie miałbym pojęcia czym jest w ogóle Gucci, gdyby nie SBM to prawdopodobnie po prostu by mnie nie było w miejscu w którym jestem.

– skomentował Bedoes (pisownia oryginalna)
bedoes
Bedoes, źródło: kadr z “Bedoes #Hot16Challenge2”

Bedoes zrobił akcję na TikToku, mającą na celu uzbierać jak największą ilość filmików z jego piosenką w tle. Choć nie przebiegła ona do końca po jego myśli, to jednak raper zakończył ją wielkim charytatywnym gestem. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →