kadr z klipu do utworu Beteo „Hoodie”

Beteo i Margaret już niedługo zaprezentują “Hoodie Love”


26 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Beteo zaprezentował na swoim Instagramie snippet nowego singla zatytułowanego Hoodie Love, na którym gościnnie udzieliła się Margaret. Sprawdź szczegóły!

Powrót Beteo

Beteo zniknął solowo wydawniczo na blisko dwa lata. W 2020 roku raper wydał swój ostatni album Hoodie. Nie tak dawno mogliśmy go za to usłyszeć na albumach jego kolegów, m.in. Ziomalskim Mixtape’ie Żabsona, a także kolejnych projektach SBM Label: Murem za Bonusem, a także oczywiście Hotelu Maffija 2. Wydaje się jednak, że to koniec przerwy Beteo. Jutro (27 lipca) o 15:00 ukaże się jego najnowszy singiel Hoodie Love, na którym gościnnie udzieliła się Margaret. Pomimo mocnych rapowych powiązań artystki jest to z pewnością niespodziewana współpraca. Jej pełne efekty poznamy już jutro, natomiast na razie sprawdzajcie snippet Hoodie Love. Czy zwiastuje nowy album Betelaka? Tego jeszcze nie wiemy, ale patrząc na dotychczasową strategię SBM Label w 2022 roku nie jest to wykluczone.

Snippet utworu Hoodie Love Beteo i Margaret

SBM Label nie próżnuje w 2022 roku

Obecny rok jest bardzo intensywny wydawniczo dla SBM Label. Po nakręceniu ogromnej spirali popularności poprzez Hotel Maffija 2 sukcesywnie wypuszczają albumy kolejnych swoich artystów. Można zauważyć, że praktycznie za każdym razem trzymają się prostego schematu: jeden projekt ujrzy światło dzienne, od razu ruszamy z promocją kolejnego. I tak oto w tym roku ukazały się już kolejno płyty Jana-rapowanie, Lanka, Kinniego Zimmera i White’a 2115. Idąc tą logiką, Hoodie Love oznacza start promocji nowego albumu Beteo. Czy tak będzie w rzeczywistości? Z pewnością przekonamy się o tym w najbliższym czasie.

Margaret gościnią Rap Backstage’u

Margaret i KaCeZet byli gośćmi Marcina Flinta w jednym z odcinków programu Rap Backstage. Podcastu, w którym Krzysztof Nowak i Marcin Flint rozmawiają z postaciami związanymi z polską rapową sceną o muzyce, ale także o samej branży rapowej w ogóle w dość niecodziennym, zakulisowym wydaniu. Przedstawiane są rzeczy i procesy, których na pierwszy rzut oka nie widać podczas odbioru muzyki. Rozmowa z Margaret i KaCeZetem w bardzo dużym stopniu, oparta była o funkcjonowanie wytwórni artystów Gaja Hornby Records. Oprócz rapera dotychczasowymi gośćmi Rap Backstage’u byli WdoWA, AtutowyBarto KattGrohCzarny HIFIPrykson Fisk i Bartosz KozikowskiSłoń wraz Martą Nizio-SiarąAdMaMr. Polska oraz Kosi i Łajzol, czyli duet Jetlagz.

Margaret & Kacezet: Kandydatów wytwórni najpierw wywozimy do lasu

Beteo zaprezentował na swoim Instagramie snippet nowego singla zatytułowanego Hoodie Love, na którym gościnnie udzieliła się Margaret. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Powrót Beteo Beteo zniknął solowo […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →