kadr z klipu do utworu „Turysta" 2115

2115 ma klasę. Czerwone Porsche zaparkowały pod sceną na SBM FFestival vol. 6


29 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Ci to mają klasę! Ekipa 2115 na koncert podczas SBM FFestivalu vol. 6 podjechała pod scenę czerwonymi porsche. Sprawdź szczegóły.

2115 na żywo, czyli jeszcze więcej dymu

Występ Bedoesa i ekipy 2115 był jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów SBM FFestival vol. 6. Ekipa z Bydgoszczy postanowiła więc, by o ich koncercie mówiło się nie tylko ze względu na to, jak grają, ale także na jego otoczkę. Blisko półgodzinne opóźnienie koncertu było prawdopodobnie spowodowane próbą logistycznego rozwiązania tego, co miało nastąpić za moment. Całe 2115 wjechało pod samą scenę czerwonymi kabrioletami marki porsche, by następnie zagrać swoje show otwarte przez utwór Więcej Dymu.

2115 – WIĘCEJ DYMU 💨💨💨 ft. Bedoes, White, Flexxy, Kuqe (prod. Arkay)

Dym jest, ale co z ogniem?

Cały koncert 2115 podczas SBM FFestivalu vol. 6 był niezwykle imponujący wizualnie. Na scenie chodziły osoby z miotaczami ognia, Bedoes w pewnym momencie wsiadł na motocykl, a spora część ekipy w przerwie między utworami… podnosiła ciężary na ustawionej na scenie ławeczce. Jesteście ciekawi, jak dokładnie wypada 2115 na żywo? Igor Wiśniewski zrelacjonował występ ekipy podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 w Płocku:

Mimo że staż koncertowy Bedoesa i reszty do krótkich nie należy, z show biła jakaś chaotyczność, orbitująca bardzo blisko wokół nieogarnięcia. Zdarzały mi się chwile, gdy myślałem, że chłopaki nie zapamiętali wszystkich zwrotek. Chciałbym wierzyć, że to wrażenie było mylne. Inna sprawa, że 2115 nie potrafili gospodarować czasem, który otrzymali od organizatorów Lech Polish Hip-Hop Festivalu.

Całość relacji Igora z występu Bedoesa i jego ekipy podczas Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku znajdziecie tutaj.

Ci to mają klasę! Ekipa 2115 na koncert podczas SBM FFestivalu vol. 6 podjechała pod scenę czerwonymi porsche. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →