kadr z klipu do utworu „Turysta" 2115

2115 ma klasę. Czerwone Porsche zaparkowały pod sceną na SBM FFestival vol. 6


29 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ci to mają klasę! Ekipa 2115 na koncert podczas SBM FFestivalu vol. 6 podjechała pod scenę czerwonymi porsche. Sprawdź szczegóły.

2115 na żywo, czyli jeszcze więcej dymu

Występ Bedoesa i ekipy 2115 był jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów SBM FFestival vol. 6. Ekipa z Bydgoszczy postanowiła więc, by o ich koncercie mówiło się nie tylko ze względu na to, jak grają, ale także na jego otoczkę. Blisko półgodzinne opóźnienie koncertu było prawdopodobnie spowodowane próbą logistycznego rozwiązania tego, co miało nastąpić za moment. Całe 2115 wjechało pod samą scenę czerwonymi kabrioletami marki porsche, by następnie zagrać swoje show otwarte przez utwór Więcej Dymu.

2115 – WIĘCEJ DYMU 💨💨💨 ft. Bedoes, White, Flexxy, Kuqe (prod. Arkay)

Dym jest, ale co z ogniem?

Cały koncert 2115 podczas SBM FFestivalu vol. 6 był niezwykle imponujący wizualnie. Na scenie chodziły osoby z miotaczami ognia, Bedoes w pewnym momencie wsiadł na motocykl, a spora część ekipy w przerwie między utworami… podnosiła ciężary na ustawionej na scenie ławeczce. Jesteście ciekawi, jak dokładnie wypada 2115 na żywo? Igor Wiśniewski zrelacjonował występ ekipy podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 w Płocku:

Mimo że staż koncertowy Bedoesa i reszty do krótkich nie należy, z show biła jakaś chaotyczność, orbitująca bardzo blisko wokół nieogarnięcia. Zdarzały mi się chwile, gdy myślałem, że chłopaki nie zapamiętali wszystkich zwrotek. Chciałbym wierzyć, że to wrażenie było mylne. Inna sprawa, że 2115 nie potrafili gospodarować czasem, który otrzymali od organizatorów Lech Polish Hip-Hop Festivalu.

Całość relacji Igora z występu Bedoesa i jego ekipy podczas Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku znajdziecie tutaj.

Ci to mają klasę! Ekipa 2115 na koncert podczas SBM FFestivalu vol. 6 podjechała pod scenę czerwonymi porsche. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins 2115 na żywo, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →