kadr z klipu do utworu "Turysta" 2115

„Turysta” czwartym singlem zwiastującym mixtape 2115


04 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

2115 zaprezentowało nowy singiel zatytułowany Turysta. Klip do utrzymanego w afrotrapowym klimacie utworu był kręcony w USA.

Numer Turysta to i klip zagraniczny

Już jest! Kolejny singiel promujący nadchodzący mixtape 2115 trafił do sieci. Turysta, którego snippet mogliśmy niedawno usłyszeć na TikToku Kuqe to czwarty po Więcej dymu, Bedoesiarze i Brusie utwór z projektu, którego tytułu ani daty premiery jeszcze nie poznaliśmy, jednak jeśli wierzyć zapowiedziom, że Tego lata nic nie będzie takie samo, powinno to nastąpić już niedługo. Klip do Turysty był kręcony podczas wyjazdu 2115 do Stanów Zjednoczonych, z którego vlog trafił na kanał ekipy Bedoesa około miesiąc temu. Autorami klipu są Kacper Dziedzic i Arkeziusz. Za afrotrapowy bit do utworu odpowiada STOIC muzik.

2115 – Turysta

Bedoes i White 2115 na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Bedoes i White 2115 będą jednymi z gwiazd Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Na licznych scenach wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajdują się: Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BiałasSokół czy Pezet. Ponadto pośród wydarzeń, które będą miały miejsce na festiwalu znalazła się Betclic Rap Royale, wyjątkowa bitwa freestyle’owa. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

2115 zaprezentowało nowy singiel zatytułowany Turysta. Klip do utrzymanego w afrotrapowym klimacie utworu był kręcony w USA. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Numer Turysta to i klip zagraniczny Już jest! Kolejny singiel […]

Bedoes i White 2115 na Lech Polish Hip-Hop Festivalu 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →