fot. Maksym Rudnik/SBM Label

Bedoes, czyli artysta, który zaśpiewa, przyjdzie na Twój ślub, a nawet Cię ubierze


27 maja 2022

Podziel się newsem:

Plebiscyt na najlepszą relację muzyka z fanami nie został nigdy zorganizowany, ale już teraz możemy bez dwóch zdań stwierdzić, że Bedoes byłby w nim w czołówce.

Bedoes niczym prawdziwy król

Fani artystów dzielą się na naprawdę wiele przeróżnych obozów. Niektóre z nich są mniej lub bardziej agresywni w swoim „fanowaniu”, inni zaś są głównym powodem, dla którego ich idole tak chętnie powracają do naszego kraju (tak, fani Florence, mówię o Was). Nic więc dziwnego, że muzycy stale rozpieszczają swoich słuchaczy przeróżnymi akcjami i niespodziankami. Nikt nie robi tego jednak tak dobrze, jak Bedoes.

Przeczytaj także: Bedoes stanął w obronie Bedoesiar. I znowu pokazał, że nikt nie ma tak dobrego kontaktu z fanami, jak on [felieton]

bedoes
Kadr z „Bedoes #Hot16Challenge2”

Wszystko to za sprawą zajęcia 1. miejsca na karcie na czasie z utworem Bedoesiara. To właśnie dzięki niej raper postanowił zorganizować niezapowiedziany event dla swoich fanów. Podczas jego trwania raper rozdał 100 koszulek z dropu Bedoesiar, które wróciły z nieopłaconych zamówień.

Przy okazji każdy mógł zrobić sobie zdjęcie, a także pogadać z idolem. Całość została zrelacjonowana na Instagramie Bedoesa.

Grupa przekształcona w label

Ekipa 2115, w której oprócz Bedoesa grają również White i Blacha w ostatnich tygodniach zaliczyła naprawdę wiele zmian. Najważniejszą z nich jest przekształcenie jej w label. Jej powstanie promują już dwa single – Więcej Dymu, w którym wystąpił cały znany nam skład, a także wydana ostatnio Bedoesiara.

Bedoes x White 2115 – Bedoesiara, posłuchaj!

Dzisiaj spełniam kolejne marzenie z ulicy – zakładam własną niezależną wytwórnię i zaczynam pisać historię 2115 jako labelu, nadal mogąc liczyć na wsparcie SBM, za co zawsze będę wdzięczny.
„Gonimy sny z ulicy” to hasło które towarzyszyło mi przez ostatnie sześć lat. W 2016 roku, kiedy podpisałem jako jeden z dwóch pierwszych artystów kontrakt z wytwórnią SB Maffija, jako dla jednego z największych fanów tej ekipy to było dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Nagrywanie w profesjonalnym studio to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Granie koncertów dla dziesiątek tysięcy osób to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy.
Złote, platynowe i diamentowe płyty to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. To, co dostałem od SBM to coś, czego nie dałaby mi żadna wytwórnia na świecie, bo to, co dostałem stanowczo wykracza poza obowiązki jakiejkolwiek wytwórni, naszej relacji zawsze zdecydowanie bliżej niż do biznesowej było do rodzinnej. Mogłem liczyć na wsparcie gdy miałem największą chujnię, gdyby nie oni to nie miałbym pojęcia czym jest w ogóle Gucci, gdyby nie SBM to prawdopodobnie po prostu by mnie nie było w miejscu w którym jestem.– napisał Bedoes

– mówi o nowej inicjatywnie Bedoes (pisownia oryginalna)

Plebiscyt na najlepszą relację muzyka z fanami nie został nigdy zorganizowany, ale już teraz możemy bez dwóch zdań stwierdzić, że Bedoes byłby w nim w czołówce. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →