zdjęcie promujące „Więcej dymu” 2115

Kuqe dzieli się nowym snippetem od 2115


03 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Kuqe za pośrednictwem swojego TikToka podzielił się snippetem nadchodzącego singla od 2115. Zapowiada się hitowo i wakacyjnie.

Szturm na radiostacje

Promocja nadchodzącego mixtape’u od ekipy 2115. Jak do tej pory ukazały się trzy single: Więcej Dymu, Bedoesiara oraz Bruce. Na razie nie znamy daty premiery, tytułu, tracklisty ani okładki albumu. Na TikToku Kuqe pojawił się jednak snippet utworu, który prawdopodobnie jako czwarty będzie zwiastował płytę ekipy Bedoesa. Numer cechuje letni klimat i house’owa stylistyka. Czy będzie to hit lata? Ciężko stwierdzać takie rzeczy z pewnością, jednak słuchając snippetu, ciężko nie wyczuć potencjału na wielomilionowe wyświetlenia i szturm na stacje radiowe. A czy w rzeczywistości tak będzie? Oceńcie sami.

Snippet nowego utworu 2115 na TikToku Kuqe

@kuqe

bahahah jaaaazdaaaa

♬ TURYSTA – 2115 & Blacha & White 2115

Bedoes i White 2115 na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Bedoes i White 2115 będą jednymi z gwiazd Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Na licznych scenach wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajdują się: Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BiałasSokół czy Pezet. Ponadto pośród wydarzeń, które będą miały miejsce na festiwalu znalazła się Betclic Rap Royale, wyjątkowa bitwa freestyle’owa. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Kuqe za pośrednictwem swojego TikToka podzielił się snippetem nadchodzącego singla od 2115. Zapowiada się hitowo i wakacyjnie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Szturm na radiostacje Promocja […]

Bedoes i White 2115 na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →