fot. materiały promocyjne

Pierwszy Hip-Hop Festiwal Mrągowo jeszcze w czerwcu!


15 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

W Mrągowie wakacje rozpoczną się mocnym akcentem muzycznym. W dniach 23 – 25 czerwca odbędzie się po raz pierwszy Hip-Hop Festiwal Mrągowo.

Hip-Hop Festiwal Mrągowo już w czerwcu

Oto nowy hip-hopowy festiwal na koncertowej mapie polski. Hip-Hop Festiwal Mrągowo rozpoczyna gatunkowe lato mocnymi nazwiskami. Zanim w piątek 23 czerwca zagrają Opał i Polska Wersja, którzy swoim koncertem zamkną pierwszy, darmowy dzień festiwalu, na uczestników czeka szereg darmowych wydarzeń. Na scenie tego dnia będziemy mogli zobaczyć liczną reprezentację suportów. Zagrają: Maggy Moroz, Destylat, Anioł x Dymek x Zimek, Rudxbwooy.

Sobota i niedziela to już koncerty w słynnym amfiteatrze nad jeziorem Czos. 24 czerwca usłyszymy, takich muzyków jak: ReTo, Kizo, Kali, Peja, Avi, Zbuku, Sarius, Wac Toja, Young Igi, Baba Hassan (Oska030 x Pusher x Gracek x Omerta075). Ostatniego dnia na scenie pojawią się Gibbs, Malik Montana, Kabe, DZIARMA, Paluch, Słoń, Alberto, Miszel, Kubańczyk, Szpaku, Hemp Gru.

SŁOŃ
Słoń, zdjęcie promocyjne

Bilety na festiwal

Piątkowa część festiwalu jest darmowa. Podczas inauguracji wydarzenia w centrum miasta odbędą się poza koncertami bitwy oraz konkursy beatbox i freestyle, występy debiutantów, a także warsztaty grafitti. O dobre humory wszystkich zgromadzonych zadba również stand-uper Tomek Kołecki. Warto jednak pamiętać, że Hip-Hop Festiwal mrągowo jest biletowany w sobotę i niedzielę. Nie czekaj do ostatniej chwili i kup bilet na Biletomat.pl.

W Mrągowie wakacje rozpoczną się mocnym akcentem muzycznym. W dniach 23 – 25 czerwca odbędzie się po raz pierwszy Hip-Hop Festiwal Mrągowo. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Hip-Hop Festiwal […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →