Aplikacja Tango została partnerem Lech Polish Hip-Hop Music Awards


30 lipca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Aplikacja Tango to jedno z kulturowych narzędzi agencji Time For Friends, które obok serwisów Rytmy.pl, Muno.pl i Biletomat.pl zbiera w jednym miejscu popkulturalne treści oraz jest przewodnikiem po rozmaitych wydarzeniach oraz eventach. Apka właśnie została partnerem jednego z najważniejszych hip-hopowych wydarzeń tego roku, czyli pierwszej odsłony Lech Polish Hip-Hop Music Awards.

Lech Polish Hip-Hop Music Awards, czyli prawdopodobnie najważniejsze rapowe wydarzenie tego roku

Już 19 sierpnia we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się pierwsze w historii rozdanie Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Jest to wydarzenie wielkiej wagi na polskiej scenie muzycznej – obok Popkillerów, są to jedyne nagrody przyznawane wyłącznie artystom powiązanym z branżą stricte rapową o tak dużym prestiżu. Całe przedsięwzięcie wykiełkowało w głowach organizatorów płockiego Polish Hip-Hop Festival, a zatem imprezy, która od lat budowała wizerunek hip-hopu, promowała młodych twórców z wielkimi ambicjami i podnosiła świadomość na temat gatunku. Przedstawiciele PHHF długo i ciężko pracowali, aby finalnie w tym roku wystartować z projektem, jaki należycie doceni rapowych twórców.

Skoro powiedziało się A, to trzeba było powiedzieć B i doprowadzić do tego, by ten event był epicki

– powiedział Marcin Siwek, jeden z organizatorów LPHHMA podczas konferencji prasowej

Agencja Time For Friends świadczyła usługi promocyjne oraz biletowe zarówno dla Polish Hip-Hop Music Festival, jak i dla debiutującego Lech Polish Hip-Hop Music Awards i tym tropem dołączyła do nich również Aplikacja Tango, jako najnowsze narzędzie, które w przejrzysty i komfortowy sposób będzie służyć, jako wirtualny guide po evencie.

Przeczytaj: Lech Polish Hip-Hop Music Awards – znamy nominacje

Aplikacja Tango partnerem Lech Polish Hip-Hop Music Awards

Aplikacja Tango x Lech Polish Hip-Hop Music Awards

Dzięki Aplikacji Tango nie tylko będzie można zakupić bilety na galę LPHHMA, ale również bezproblemowo sprawdzić line-up wydarzenia, czy dotrzeć do wszelkich niezbędnych informacji i najświeższych newsów na jego temat.

Nasza relacja z Polish Hip Hop Festival była budowana już od wielu lat, więc podpięcie naszych nowych technologii w postaci aplikacji Tango do gali Lech Polish Hip Hop Music Awards było naturalnym krokiem. Wszystkie działania komunikacyjne, które do tej pory budowaliśmy dla tego wydarzenia, znajdą się w jednym, przejrzystym i intuicyjnym miejscu, jakim jest właśnie Tango app. Cieszymy się, że kolejny klient zaufał naszym możliwościom w dziedzinie nowych technologii

– mówi Konrad Kubaczewski, Prezes Zarządu i CEO Time For Friends.
Lech Polish Hip-Hop Music Awards

Lech Polish Hip-Hop Music Awards – 19 sierpnia – Wrocław – bilety

Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Bilety na LPHHMA można zakupić jedynie na stronie Biletomat.pl.

Aplikacja Tango to jedno z kulturowych narzędzi agencji Time For Friends, które obok serwisów Rytmy.pl, Muno.pl i Biletomat.pl zbiera w jednym miejscu popkulturalne treści oraz jest przewodnikiem po rozmaitych wydarzeniach oraz eventach. Apka właśnie została partnerem jednego z najważniejszych hip-hopowych wydarzeń tego roku, czyli pierwszej odsłony Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Zobacz także Nowe seriale, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →