Zespół LOWPASS zaprasza na imprezę w stylu lat 80-tych


25 lutego 2021

Podziel się newsem:

LOWPASS to zupełnie nowy twór na naszej scenie muzycznej, jednak nie zasilają go debiutanci. Zespół uformowali Miły ATZ, Marceli Bober, Miroff i Wuja HZG, więc to jasne, że nie zmieszczą się w jednym gatunku. Jasno dowodzi tego ich najnowszy singiel – Patrz Jak Tańczę.

Miły ATZ, Marceli Bober, Miroff i Wuja HZG założyli zespół

Twórcy LOWPASS już na starcie zaznaczają, że zespół „nie zjawił się, by go opisywać, tylko po to, żeby opisywał”. Coś jednak o debiutanckiej formacji napisać musimy, zwłaszcza że Miły ATZ, Marceli Bober, Miroff i Wuja HZG prezentują bardzo świeże i oryginalne podejście do sprawy z dużym ukłonem w stronę muzycznych dokonań poprzednich pokoleń. Odpowiedzialny za wydanie pierwszej płyty LOWPASS, label Def Jam Recordings Poland, debiutujący zespół opisał jako:

zderzenie dzisiejszego hip hopu z jazzem i mikro cząstką brytyjskiej muzyki klubowej”

Gra i tańczy zespół LOWPASS

Z zaznaczeniem jednak, że takie przedstawienie twórczości LOWPASS jest nadal zbyt ogólnikowe. My do tej charakterystyki dodalibyśmy jeszcze sporą dozę funku i radosną żonglerkę muzycznymi gatunkami. Miły ATZ, Marceli Bober, Miroff i Wuja HZG działając razem wpuszczają spory powiew świeżości na scenę. Opublikowany niedawno singiel Patrz Jak Tańczę jest, jak otwarcie okna w wiosenny poranek, chociaż tematem nawiązuje raczej do zabaw nocnych. Zresztą sprawdźcie go sami! Singlowi LOWPASS towarzyszy równie udany teledysk, którym autorzy przetransportowują nas na imprezę w latach 80-tych. Tańczy tam m.in. kolejny debiutant, miksujący style, Michał Anioł.

LOWPASS – Patrz Jak Tańczę

Połączenie spontaniczności z profesjonalizmem to właśnie LOWPASS

LOWPASS od strony wokalnej tworzą Miły ATZ oraz Marceli Bober. Warstwę muzyczną pod wyczyny tej dwójki zapewniają natomiast producenci i muzycy – Miroff i Wuja HZG. W tym składzie panowie stworzyli 12 utworów.

Nasza muzyka to połączenie spontanicznej chęci do tworzenia tu i teraz z profesjonalnym wykończeniem i aranżacją.

– komentuje zespół

Efekty ich współpracy usłyszymy już na początku kwietnia. Do tej pory wydali dwa single, a pierwszy z nich to kawałek Jesteś bydłem, w którym gościnnie pojawia się Siles.

LOWPASS feat. Siles – Jesteś Bydłem

Miły ATZ, Marceli Bober, Miroff i Wuja HZG jako LOWPASS z pierwszą wspólną płytą zadebiutują dziewiątego kwietnia. Tak samo zatytułowany album jest już dostępny w przedsprzedaży na stronie wytwórni Def Jam Recordings Poland. Zespół systematycznie ujawnia kolejne szczegóły przygotowywanego materiału. Poznaliśmy już między innymi tracklistę krążka, którą zamieszczamy poniżej. Na ujawnienie gości zaproszonych przez zespół LOWPASS do nagrania wspólnym utworów, musimy jednak jeszcze poczekać.

LOWPASS - okładka albumu
LOWPASS – okładka albumu

LOWPASS – LOWPASS – tracklista:

01. Koncept
02. Zostań w domu ft. ???, ???
03. Jeden Raz
04. Synaptyczny Bend ft. ???
05. Idę z prawdą
06. Pato Styl ft. ???
07. Cierpliwości
08. Patrz jak tańczę ft. Michał Szczygieł
09. Jesteś bydłem ft. Siles
10. Ćmy ft. ???, ???
11. Wielkie dzięki ft. ???
12. Raj dla poetów

To nie wszystko, co przygotowuje dla nas Miły ATZ

Miłosz jest bardzo zapracowanym człowiekiem. LOWPASS to niejedyny projekt, w jaki obecnie zamieszany jest Miły ATZ. Razem z Phunk’Illem realizuje również bowiem materiał mianowany jako Święty Bass. Duet zdążył już zaprezentować próbkę swoich możliwości w formie singla Kto to jest. Obecnie czekamy na kolejne ruchy w temacie tego grime’owego projetu.

Święty Bass – Kto to jest

Miły ATZ, Marceli Bober, Miroff i Wuja HZG połączyli siły we wspólnym projekcie i wkrótce zaprezentują debiutancki album.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →