Miły ATZ zapowiada swój pierwszy solowy album! „Czarny Swing” już w maju

Podziel się newsem:

Po świetnie przyjętym Deadline EP, Miły ATZ zapowiada swoje pierwsze solowe wydawnictwo. Krążek ukaże się nakładem Def Jam Recordings i ma być fuzją wszelkich muzycznych zajawek rapera.

Czas na polski grime

Ubiegły rok, dla Atezeta był naprawdę udany. Najpierw raper został wybrany do grona Młodych Wilków Popkillera, a następnie wstąpił w szeregi polskiego oddziału Def Jam Recordings. Ponadto pod koniec 2019 roku ukazała się także debiutancka epka Miłego zatytułowana Deadline.

Miły ATZ – Oyster

Miły ATZ zasłynął przede wszystkim swoim zamiłowaniem do wyspiarskiego grime’u i nieprzeciętnym groovem i vibem w swoich kawałkach. Swoją zajawkę najpierw prezentował wraz z Mordor Muzik, aż w końcu zdecydował się pójść na swoje.

Czarny Swing – premiera już 25 maja

Debiutancki longplay Miłego ATZ będzie właśnie połączeniem wszelkich zajawek muzycznych rapera. Znajdą się na nim produkcje łączące w sobie brzmienia od lo-fi, przez grime, drum’n’bass, po UK garage.

Co ciekawe, słuchając utworów ATZa mam wrażenie, że często są one dużo bardziej brytyjskie od tych, które ostatnio pojawiają się na angielskim rynku muzycznym.

Ponadto Atezeciok wraz ze swoimi producentami zachęcają słuchaczy, aby porzucili głośniki telefonów, czy laptopów na rzecz prawdziwego, muzycznego sprzętu, dzięki któremu usłyszą to, co powinni usłyszeć w linii basowej, bo tam dzieje się to, co w tych produkcjach jest najważniejsze.

Na ten moment Czarny Swing promują dwa single – Copypaste i Czarny Swing. Ten drugi, tytułowy numer trafił dziś na wszystkie platformy streamingowe. Natomiast poniżej, możecie sprawdzać jak brzmią oba utwory i przekonać się czym jest ten sławny już polski grime.

Miły ATZ – Copypaste

Miły ATZ – Czarny Swing

Ponadto, wraz z premierą nowego singla wystartował preorder krążka. Album możecie zamawiać ze strony milyatz.pl. Co ciekawe oprócz Czarnego Swingu, macie także możliwość zamówić Deadline EP, które nigdy wcześniej nie było dostępne na fizyku.

Miły ATZ - Czarny Swing
Miły ATZ – Czarny Swing – okładka albumu

Po świetnie przyjętym Deadline EP, Miły ATZ zapowiada swoje pierwsze solowe wydawnictwo. Krążek ukaże się nakładem Def Jam Recordings i ma być fuzją wszelkich muzycznych zajawek rapera. Czas na polski grime Ubiegły rok, dla Atezeta był naprawdę udany. Najpierw raper został wybrany do grona Młodych Wilków Popkillera, a następnie wstąpił w szeregi polskiego oddziału Def […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Miły ATZ na Enea Spring Break 2020

Biletomat.pl
120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.