fot. z mat. pras. Universal Music Polska

Święty Bass w towarzystwie Ananasa zapowiada czerwcowe „Święte Bassy vol. 1”


27 maja 2021

Podziel się newsem:

Jak Bass, to najlepiej Święty! Miły ATZ i Phunk’ill wiedzą o tym doskonale, a na bassowych brzmieniach znają się, jak nikt. I właśnie dostarczyli nam pierwszą zapowiedź zaplanowanego na czerwiec mixtape’u Święte Bassy vol. 1.

Świętobassowa Elipsa rozsadzi Wasze głośniki

Jakim tworem ten Święty Bass jest, zdążyliśmy skrupulatnie opisać Wam jeszcze, gdy za oknem panowała aura zimowa. Wtedy również otrzymaliśmy prezentację Świętego Bassu pod postacią singla Kto To Jest. To jednak był jedynie przedsmak. Wczoraj bowiem trafiła do nas Elipsa, czyli pierwszy singiel zwiastujący Święte Bassy vol. 1.

święty bass kto to jest miłt atz
Kto to jest

Przy pracy nad tą drum and bassową petardą, Miły ATZ i Phunk’ill skupili się już wyłącznie na muzycznej produkcji. A z pomocą przyszedł im rozchwytywany ostatnio @atutowy. Mikrofon natomiast oddano w ręce niezłego Ananasa! Pochodzący z Gniezna DJ i nawijacz kapitalnie radzi sobie na takich mocno elektronicznych beatach, jakimi raczy nas Święty Bass.

Święty Bass feat. Ananas – Elipsa

Już za miesiąc czeka nas Święto Bassu

Miły ATZ i Phunk’ill przygotowują obecnie pierwsze wydawnictwo w ramach projektu Świety Bass. Jak przystało na przedsięwzięcie z mocno elektronicznym zacięciem, będzie to mixtape. Mixtape zatytułowany Święte Bassy vol. 1. A co nas na nim czeka? Podawane przez równą godzinę, fachowo wyselekcjonowane, najlepsze bassowe bangery zmiksowane z autorskimi numerami Miłego i Phunk’illa, remixów oraz editów. W wydaniu Świętego Bassu, rzecz jasna. Premierę wydawnictwa Święte Bassy vol. 1. zaplanowano na 24 czerwca. I do tego czasu, nie raz z pewnością, narazimy nasze głośniki na kolejną dawkę mocnych, energetycznych bassów.

Święty Bass – Kto to jest

Miły ATZ i Phunk’ill zapowiadają wspólnie przygotowywany mixtape drum and bassowym singlem „Elipsa”.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.