Włodi i 1988 przesuwają premierę „W/88” i publikują mocny, oldschoolowy singiel


09 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Włodi i 1988 nie zwalniają tempa. Co prawda premiera ich wspólnego albumu przesunęła się w czasie, ale w ramach rekompensaty otrzymaliśmy bardzo mocny singiel.

Włodi, 1988 i Jetlagz, czego chcieć więcej?

Kooperacja pomiędzy Włodim a 1988, czyli 1/2 Synów to wyjście poza ramy szeroko pojętego estetyzmu i zamiana syntetycznych brzmień na ciężkie, brudne werble i stopy.

Próbkę klimatu jaki czeka nas na W/88 dostaliśmy w dwóch singlach – NO LOVE (SŁŻ,SŁŻ), oraz w remixie Wyobraź sobie. Muszę przyznać, że beznamiętna i momentami surowa nawijka Włodiego idealnie komponuje się z awangardowymi bitami 1988. Czy fan hip-hopu może prosić o więcej?

Włodi/1988 – NOLOVE (SŁŻ SŁŻ)

Może, ponieważ do sieci trafił dzisiaj najnowszy singiel z W/88 gdzie gościnnie usłyszymy Kosiego i Łysola jako Jetlagz. Członkowie legendarnego JWP od pewnego czasu eksperymentują z najróżniejszymi awangardowymi brzmieniami. W swoich numerach sięgają między innymi po autotune, czy eksperymentalne, syntetyczne bity. W 2019 roku ukazał się ich drugi album – Szum.

Jeżeli chodzi o gościnkę u Włodiego i 1988 to trzeba przyznać, że lata nawijki pod brudne, bumbapowe podkłady nie poszły w las. Do tego wszystkiego otrzymaliśmy bardzo klimatyczny, oldschoolowy teledysk, oddający surowość i post 90s’owy klimat utworu. Zresztą, sprawdźcie sami.

Włodi/1988 feat. Jetlagz – Tego się trzymam

Premiera W/88 przesunięta

Początkowo, premiera wspólnego krążka Włodiego i 1988 miała odbyć się 11 września. Jednak z powodu splotu niefortunnych zdarzeń, zdecydowano się ją przesunąć o kilka dni i finalnie krążek ma trafić na półki sklepowe i serwisy streamingowe 17 września. Natomiast dzisiejsza premiera klipu to niejako rekompensata za opóźnienie. Krążek możecie zamawiać ze strony defjam.pl.

Włodi
Włodi/1988 – W/88 – okładka albumu

Włodi i 1988 – koncert premierowy, 25 września, Poznań, Tama – bilety

Już 25 września, kilka dni po premierze albumu, Włodi i 1988 zawitają do Poznania, gdzie w tamtejszej Tamie zaprezentuje swój nowy materiał. Bilety na te wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Włodi i 1988 nie zwalniają tempa. Co prawda premiera ich wspólnego albumu przesunęła się w czasie, ale w ramach rekompensaty otrzymaliśmy bardzo mocny singiel. Włodi, 1988 i Jetlagz, czego chcieć więcej? Kooperacja pomiędzy Włodim a 1988, czyli 1/2 Synów to wyjście poza ramy szeroko pojętego estetyzmu i zamiana syntetycznych brzmień na ciężkie, brudne werble i […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Włodi/1988 – KONCERT PREMIEROWY | 25 września 2020, Piątek, Tama

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.