Odsłuch albumu Jetlagz i singiel z PRO8L3Mem


05 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na kanale nigdystopTV w końcu pojawił się utwór Jetlagz Mieć i nie mieć z gościnnym udziałem duetu PRO8L3M. Singiel promuje najnowszy album warszawskiej ekipy pod tytułem Szum.

Kim są Jetlagz?

Jetlagz to duet, w którego skład wchodzą starzy wyjadacze sceny hip-hopowej, czyli Kosi i Łysol. Panowie od wielu lat związani są z warszawskim kolektywem JWP, który głównie kojarzony jest z klasycznymi hip-hopowymi produkcjami. Jetlagz natomiast, to projekt, w którym Łysol i Kosi eksperymentują z syntetycznymi brzmieniami dodając im charakterystycznego ulicznego stylu. Pierwszym efektem ich pracy był świetnie przyjęty album WSK8OFMIND wydany w 2017 roku.

Jetlagz – Szum

jetlagz

29 listopada swoją premierę miał drugi album warszawskiego duetu. Szum to krążek, na którym panowie konsekwentnie stawiają na patenty z pierwszego wydawnictwa. Jednak w żaden sposób nie jest to odcinanie kuponów od sukcesu poprzedniego krążka. Kosi i Łysol cały czas starają się zaskakiwać słuchacza na każdym kroku, serwując naprzemiennie istne bangery z numerami poruszającymi tematykę zanieczyszczenia planety.

Sama nazwa płyty bezpośrednio odwołuje się do jej tematyki, ponieważ tytułowy Szum jest mianownikiem wszystkich kawałków, bo przecież szum to zjawisko, które towarzyszy nam na każdym kroku.

Dobierając gości na swoją drugą płytę panowie zdecydowanie nie poszli na ilość, ale na jakość. Na Szumie usłyszymy Wuzeta, Ero z macierzystego kolektywu JWP, a także PRO8L3M. Obecność tych ostatnich jest zaskoczeniem, ponieważ Steez i Oskar raczej stronią od dogrywania się innym muzykom.

Jetlagz – Szum – odsłuch

Z okazji współpracy pomiędzy Kosiego i Łysola z PRO8L3Mem powstał klip, do którego zdjęcia zrealizowano na słonecznej Kubie. Zobaczcie klip do utworu Mieć i nie mieć w reżyserii Piotrka Matejkowskiego

Jetlagz feat. PRO8L3M – Mieć i nie mieć

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 35  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.