Kafar, Paluch i Miodu nagrali singiel “Za tych co nie mogą”


08 lutego 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Kafar Dix37, Paluch i Miodu nagrali wspólnie refleksyjny numer Za tych co nie mogą. Singiel zapowiada album, którym reprezentant składu Dixon37 rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze.

Paluch i Miodu przyjęli zaproszenie Kafara, i wspólnie na beacie od MilionBeats stworzyli klimatyczny, gorzki w treści utwór, wzmocniony równie udanym refrenem w wykonaniu wokalisty zespołu Jamal. Singiel Za tych co nie mogą stanowi kolejną już zapowiedź nowego solowego wydawnictwa reprezentanta składu Dixon37, albumu zatytułowanego 23 minuty po północy.

Kafar Dix37 ft. Miodu, Paluch – Za tych co nie mogą

Kafar Dix37 nie będzie miał już panaceum dla słuchaczy

Kafar wypuścił do tej pory trzy solowe krążki składające się na trylogię Panaceum. Ostatnia część, zatytułowana Czarno na białym, wypuszczona została w roku 2020. W 2021 reprezentant Dixon37 postanowił w swojej karierze otworzyć nowy rozdział, w którym nie przewiduje już dostarczyć słuchaczom kolejnego panaceum. Nastrój towarzyszący nagrywaniu albumu 23 minuty po północy, przed kilkoma dniami w dosadny sposób opisał sam Kafar:

Za kilka chwil zegar w salonie wybije północ. Na biurku tylko laptop, zdjęcie żony i syna w ramce z Ikei, spiołka z niedopalonym jointem i oczywiście chodzący za mną wszędzie Jack Daniels. Za oknem raz po raz słychać szczekającego psa sąsiadów, który wyprowadzony na nocny spacer w tę bezgwiezdną, zimną noc poczuł tę specyficzną nerwowość, tak znamienną dla całego tego pieprzonego roku. Czuję się zmęczony, ale wiem że nie zasnę, nie ma takiej opcji. Ukojenie po zabiegu z gęstego dymu zaczyna ustępować miejsca rosnącej fali niepokoju. Biorę spory łyk ze szklanki, „krzyt krzyt” – w ciszy rozbrzmiewa kamień zapalniczki, którą odpalam niedopałek z pierwszego wersu tej historii. Kurwa, coś, nie wiem co, ale coś jest nie tak. Puszczam bit z folderu “Nowe rzeczy”, gapię się przez dłuższą chwilę na pustą kartkę i już wiem. Jest godzina 00:23, a ja nie mam już dla Was panaceum.

23 minuty po północy – a zaczęło się to tak

Kafar nagrywa 23 minuty po północy

Kafar swój czwarty solowy album nakładem Step Records wypuści 26 lutego. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo zatytułowane 23 minuty po północy, był zaprezentowany przed dwoma tygodniami numer Crusher. Preorder albumu Kafara z Dixon37 również jest już dostępny. Wkrótce poznać mamy także listę gości, którzy wsparli Kafara w jego nowym solowym przedsięwzięciu.

Kafar-Dix37-23-minuty-po-północy-okładka

Kafar Dix37 – Crusher

Kafar w towarzystwie Palucha i Mioda zapowiada nowy solowy album, którym kończy jednocześnie serię wypuszczanego Panaceum.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →