PRO8L3M powraca. Nowy mixtape w drodze. Znamy datę premiery

Obserwuj nas na instagramie:

No i to jest nowina! Oskar i Steez powracają. PRO8L3M zapowiedział właśnie nowy mixtape. Premiera jeszcze w tym roku.

PRO8L3M z kolejnym wydawnictwem w tym roku

Zapewne wielu z Was jeszcze nie ochłonęło po premierze Art Brut 2 (naszą recenzję znajdziecie tutaj), a Oskar i Steez już przygotowali dla nas nową płytę, a właściwie mixtape. Nosi on nazwę Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M i będzie miał premierę już pod koniec 2020.

PRO8L3M – Przebój nocy / gościnnie Wanda i Banda

Skąd ta nazwa? Zapewne pamiętacie, że jeszcze na początku tego roku zapowiedziana została wyjątkowa trasa koncertowa zatytułowana Block Party. Z przyczyn oczywistych cykl wydarzeń nie odbędzie się, więc aby zrekompensować nam ten brak PRO8L3M postanowił kreatywnie przepracować okres izolacji, czego efektem będzie nowe wydawnictwo.

Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M

Ale o co tutaj chodzi? Nadchodzący mixtape ma być wyjątkowy ze względu na niecodzienną formułę. Jeszcze na żadnym z wcześniejszych krążków warszawskiej ekipy, goście nie odgrywali tak ważnej roli. Na Block Party Mixtape znajdziemy artystów, którzy mieli pojawić się w line-upie wspomnianej już imprezy, ale nie tylko. Przypomnijmy, wystąpić miał tam Taco Hemingway, Dziarma, schafter i Bitamina.

pro8l3m block party

Szczególna będzie również dystrybucja materiału. Każdy z nabywców biletu na którykolwiek z przystanków trasy koncertowej, otrzyma możliwość jego zwrotu lub wymiany na ekskluzywne wydanie Block Party Mixtape. Dla osób, które takowej wejściówki nie zakupiły, możliwe jest nabycie krążka na specjalnie utworzonej w tym celu stronie.

Osobiście niezwykle ciekawi mnie w jakim kierunku uderzą Oskar ze Steezem. Zapowiedź takiej ilości gości może przyczynić się dezintegracji klimatu z którego słyną wspomniani panowie. Czas pokaże. Premiera 23 października.

No i to jest nowina! Oskar i Steez powracają. PRO8L3M zapowiedział właśnie nowy mixtape. Premiera jeszcze w tym roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins PRO8L3M z kolejnym wydawnictwem w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →