Facebook/Kwiat Jabłoni

Koncerty we Wrocławiu, czyli ściąga muzycznych wydarzeń


22 maja 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Życie powoli wraca do normy, a razem z nim, wracają także koncerty. Tak samo fani, jak i artyści stęsknili się za muzyką graną na żywo, więc najwyższy czas na zaplanowanie sobie letniego kalendarza. Sprawdźcie, kto wkrótce wystąpi we Wrocławiu!

Proste, że skoro tylko termometry wybiły około tych dwudziestu stopni na zewnątrz, a ogródki knajp, barów oraz klubów wreszcie otworzyły swoje podwoje, to ludzie w to poszli, spragnieni rozrywki i wyposzczeni po kilkumiesięcznym lockdownie. Wraz z latem startuje też sezon koncertów – żeby się w nich nie pogubić, przygotowaliśmy dla Was muzyczną ściągawkę wydarzeń we Wrocławiu. Save the date i widzimy się pod sceną!

Koncerty we Wrocławiu – lato 2021

Lato w Plenerze – 28 maja – 26 sierpnia – Wrocław

Lato w Plenerze to cykl koncertów w różnych miastach w Polsce, na których zobaczycie swoich ulubionych artystów. Gatunek muzyczny nie jest tu żadnym ograniczeniem – fani rapu, popu i alternatywy z pewnością będą usatysfakcjonowani ogłaszaniem kolejnych nazwisk i zapowiedzią następnych wydarzeń. Poniżej przedstawiamy Wam artystów, którzy wystąpią na wrocławskiej odsłonie festiwalu.

Bilety na wszystkie wydarzenia w ramach Lata w Plenerze znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Lato w plenerze lato na fyrtlu bilety

Rosalie. – 13 czerwca – Park na Wyspie Wróblewskiego – Wrocław

Rosalie. powróciła w zeszłym roku ze znakomitą płytą iDeal i nareszcie ma okazję, aby ograć ją na żywo. Jej muzyka jest bardzo świadoma swojego brzmienia – a ona sam doskonale wie, jak to robić, żeby t a k brzmieć. Artystka zagra koncert, na którym zaprezentuje przede wszystkim swój najnowszy materiał. Sprawdzajcie, warto!

Kiedy: niedziela, 13 czerwca 2021, godz. 20:00
Gdzie: Park na Wyspie Wróblewskiego
Bilety: 50 zł, kup na Biletomat.pl

koncerty we Wrocławiu Rosalie. bilety
fot. @tatianaandkarol

OIO – 26 czerwca – HotSpot – Wrocław

Najbardziej pożądana obecnie rapowa supergrupa zawita do Miasta Mostów i da tam taki występ którego nie zapomnicie. OIO, czyli OKI, Young Igi i Otsochodzi pozamiatali swoim debiutem i teraz nie pozostało im nic innego, jak sprawdzić go w warunkach polowych. Koncert oczywiście jest wyprzedany, ale to mała przypominajka – choć nie sądzę, by zainteresowanym mógł on umknąć.

Kiedy: niedziela, 26 czerwca 2021, godz. 20:00
Gdzie: HotSpot

OIO – Amerykańskie Teledyski

WROsound – 16-17 lipca – plac przed Impartem – Wrocław

Impreza zmieniła w tym roku format na nieco mniejszy, aczkolwiek line-up nadal kusi swoją różnorodnością oraz obecnością tak wysmakowanych artystów. Podczas WROsound koncerty zagrają m.in. HVOB live
Coals, Meek, Oh Why?. Biały Tunel, Syny, Baasch, MIN t, Tomasz Makowiecki oraz Jacek Sienkiewicz.

Warto dodać, że WROsound to nie tylko i wyłącznie koncerty.

Muzyczne uniesienia to tylko początek atrakcji tegorocznej edycji. Do współpracy przy imprezie organizatorzy zaprosili wielu partnerów, którzy wesprą działania proekologiczne, zaproponują lifestylowe warsztaty lub zwrócą uwagę na lokalną scenę muzyczną.

– piszą organizatorzy

Kiedy: 16-17 lipca
Gdzie: plac przed Impartem
Bilety: od 99 zł, na stronie wydarzenia

WROsound 2021
WROsound 2021

Craft Music Festival – 23-25 lipca- Tor Wyścigów Konnych – Partynice – Wrocław

Ten trzydniowy festiwal muzyczny służy temu, by młode, wschodzące talenty zaprezentowały się na scenie obok doświadczonych już artystów. W tym roku w line-upie m.in. KARAŚ/ROGUCKI, Natalia Zastępa, Smolasty, Ania Karwan, Sonbird, Kizo, Arek Kłusowski, Limboski, RAU, Pola Chobot & Adam Baran i inni. Jakiego koncertu na Craft Music Festival nie możecie doczekać się najbardziej?

Kiedy: 23-25 lipca Wrocław
Gdzie: Tor Wyścigów Konnych Partynice
Bilety: od 79 zł, na stronie wydarzenia

Pola Chobot & Adam Baran – Trzeba mi 

Letnie Brzmienia – 26 lipca – 29 sierpnia – plac przed Impartem – Wrocław

Koncerty z serii Letnie Brzmienia odbywają się w największych miastach w Polsce. Przedstawiamy Wam cały line-up wrocławskiej edycji tego miejskiego festiwalu.

Bilety na koncerty z serii Letnie Brzmienia znajdziecie na stronie festiwalu.

Mrozu – Złoto (Official Video)

Letnie koncerty we Wrocławiu – jest na co czekać

Powyżej przedstawiliśmy Wam ściągawkę wydarzeń, które będą dziać się w stolicy Dolnego Śląska na przełomie wakacji. Począwszy od maja, koncerty wrócą – a wówczas, będzie można faktycznie poczuć lato w pełni. Miejskie festiwale, takie jak Lato w Plenerze, czy Letnie Brzmienia umożliwą Wam zobaczenie na żywo Waszych ulubionych artystów. Zróżnicowanie w line-upie sprawi, że każdy koncertowy freak odnajdzie tam coś dla siebie. Organizatorzy zadbali o przekrój stylów oraz gatunków

Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w swoim mieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Tango Rytmy

Życie powoli wraca do normy, a razem z nim, wracają także koncerty. Tak samo fani, jak i artyści stęsknili się za muzyką graną na żywo, więc najwyższy czas na zaplanowanie sobie letniego kalendarza. Sprawdźcie, kto wkrótce wystąpi we Wrocławiu! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →