Koncerty w Poznaniu. Kto zagra w stolicy Wielkopolski w najbliższym czasie?

Obserwuj nas na instagramie:

Będzie się działo tego lata w Poznaniu! Do stolicy Wielkopolski wrócą koncerty, a wraz z nimi najlepsi polscy artyści – zarówno debiutujący, jak i ci najbardziej rozpoznawalni oraz cały gatunkowy przekrój muzycznych wrażeń.

Lato w Poznaniu, czyli idziemy w plener

Najbliższe miesiące w Poznaniu zapowiadają się naprawdę intensywnie, jeśli chodzi o wydarzenia muzyczne. Wraz z nadejściem lata wyruszamy bowiem w plener, bo ciekawych miejscówek, które oferują liczne kulturowe atrakcje na mapie stolicy Wielkopolski nie brakuje.

Poznań. Koncerty w Plener Promienista

Jedną z nich jest chociażby Plener Promienista – zupełnie nowa miejscówka położona na poznańskim Grunwaldzie, gdzie w ciepłych promieniach słońca i otoczeniu pięknej zieleni czeka na Was strefa chill oraz gastro, a także liczne warsztaty, spotkania, no i oczywiście koncerty! Sprawdźcie, kto zagra tego lata w promienistym plenerze!

Plener Promienista koncerty
Plener Promienista

Poznań. Koncerty w Skwer Play

Skwer Play to kolejna poznańska miejscówka na Grunwaldzie, która tego lata przywita Was ciepłym słońcem, dobrą szamką i całą listą wydarzeń kulturalnych, w tym koncertów z plejadą polskich artystów na czele. Oto, kogo będziecie mieli okazję spotkać tam w najbliższym czasie:

Skwer Play koncerty
Skwer Play

Poznań. Koncerty na Nocnym Targu Towarzyskim

Nocny Targ Towarzyski na Kolejowej to już miejsce kultowe, jeśli chodzi o wakacyjne miejscówki na mapie Poznania. To punkt, w którym nie tylko wychillujecie ze znajomymi, dobrze zjecie, czy wypijecie orzeźwiające piwko z lokalnych browarów, ale także weźmiecie udział w całej serii wakacyjnych imprez i koncertów. Sprawdźcie, co w tym sezonie szykuje dla Was Nocny Targ Towarzyski!

koncerty Nocny Targ Towarzyski
Nocny Targ Towarzyski, fot. Artur “AEN” Nowicki

Poznań. Koncerty na Dziedzińcu Tamy

W zeszłym roku w związku z pandemią, która na długo zamknęła kluby, jeden z najprężniej działających lokali muzycznych w Poznaniu rozszerzył swoją działalność o plener. Tak powstał koncertowy Dziedziniec Tamy, na którym w tym roku zagrają:

Dziedziniec Tamy koncerty
Dziedziniec Tamy

Poznań. Koncerty w parku Starego Browaru w ramach cyklu Letnie Brzmienia

Podobnie, jak w przypadku Tamy, rok temu, na potrzeby pandemicznej rzeczywistości w parku Starego Browaru również powstała nowa przestrzeń koncertowa, nad którą pieczę przejął cykl Letnie Brzmienia. W ramach niego, tego lata w Poznaniu usłyszycie na żywo przedstawicieli bardziej alternatywnej gałęzi polskiej sceny muzycznej.

Letnie Brzmienia Park Starego Browaru
Letnie Brzmienia w parku Starego Browaru

Hip Hop Festival Poznań 2021

W tym roku do Poznania powraca również Hip Hop Festival, podczas którego na scenie nad malowniczym jeziorem Maltańskim zagrają Kizo, ChivasSobelOpał i wielu innych! Do zobaczenia już 21 sierpnia!

Hip Hop Festival Poznań 2021
Hip Hop Festival Poznań 2021

Mela Koteluk & Kwadrofonik, Malta Festiwal

Poznańską Maltę odwiedzą też tego lata Mela Koteluk wraz z kwartetem Kwadrofonik, którzy w ramach kolejnej edycji Malta Festiwalu zaprezentują na żywo materiał ze swojego najnowszego, wspólnego albumu Astronomia Poety. Baczyński. Nie może Was tam zabraknąć już 27 czerwca!

Mela Koteluk & Kwadrofonik, Malta Festiwal
Mela Koteluk & Kwadrofonik, Malta Festiwal

Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w swoim mieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Tango Rytmy

Będzie się działo tego lata w Poznaniu! Do stolicy Wielkopolski wrócą koncerty, a wraz z nimi najlepsi polscy artyści – zarówno debiutujący, jak i ci najbardziej rozpoznawalni oraz cały gatunkowy przekrój muzycznych wrażeń. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →