QueQuality powiększa skład!


23 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy nabytek wytwórni został jednocześnie jego najmłodszym przedstawicielem.

QueQuality wzbogaciło się o nowego rapera. Do podopiecznych labelu dołączył właśnie Jeden, który teledyskiem “Armani” promuje swoje nowe wydawnictwo „H1GHWAY”.

Nowy podopieczny QueQuality z wykształcenia jest inżynierem dźwięku.

Na swoim koncie ma już utwory z niemal każdego gatunku co ukazuje jego elastyczność muzyczną. Jego warsztatu może pozazdrościć nieJEDEN mainstreamowy artysta a on sam zyskuje wśród nich coraz więcej uznania. Pozytywne, ambitne treści ubrane w nowoczesną formę przyprawioną wokalnymi wirażami i fantastyczną energią na scenie bezkompromisowo stawiają go w świetle najbardziej obiecujących młodych raperów na scenie.

Tak wytwórnia zapowiada swojego nowego rapera. Jak myślicie, Jeden ma szansę powtórzyć sukces Quebonafide?

Nowy nabytek wytwórni został jednocześnie jego najmłodszym przedstawicielem. QueQuality wzbogaciło się o nowego rapera. Do podopiecznych labelu dołączył właśnie Jeden, który teledyskiem “Armani” promuje swoje nowe wydawnictwo „H1GHWAY”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →