osiemdziewiec

Kukon wrzucił nowy numer – sprawdź „kostkę”


25 października 2021

Podziel się newsem:

Na kanale OGRODY pojawił się wczoraj nowy track. Czy to zapowiedź Ogrody Mixtape 3? Mamy taką nadzieję!

Kukon i Ogrody

Powiedzieć, że na nowe Ogrody Kukona czekamy jak na zmiłowanie, to nic nie powiedzieć. Ostatnie długogrające wydawnictwo rapera z tej serii, Ogrody Mixtape 2, ukazało się 25 grudnia 2020. Według zestawienia Spotify Charts była to jedna z najczęściej słuchanych nowych płyt na całym świecie – zadebiutowała na 8 miejscu, plasując Kukona obok takich sław jak Playboy Carti, Lil Durk czy Popp Hunna. Ponadto, zajęła trzecie miejsce na OLiS. Teledysk do klipu PIJE WÓDE I SŁUCHAM ICH TROJE, którym raper promował swój album, wykręcił na ten moment prawie 6 milionów wyświetleń. Była to długo wyczekiwana kontynuacja kultowej pierwszej części Ogrodów, które zapewniły dotychczas podziemnemu zawodnikowi, jakim był Kukon, ogólnopolski rozgłos. Tracki takie jak Wirtualny diler czy Ogrody po blantach do dziś stanowią znane szlagiery, a płyta jako całość to poważny kandydat do nowego kanonu polskiego rapu.

Od premiery Ogrody Mixtape 2 artysta wydał album DRAMAT. u boku wokalistki Julii Mikuły, jednak nie odbił się on aż tak szerokim echem – to Ogrody są wizytówką Kukona i to na nie fani najbardziej czekają.

Kukon nowy track
Zestawienie Spotify Charts

W sferze przypuszczań

Czy nowy track jest zapowiedzią trzeciej części Ogrodów? Tego niestety jeszcze nie wiemy. Może o tym świadczyć fakt, że utwór, podobnie jak przewijka, został opublikowany na kanale o nazwie OGRODY, gdzie Kukon, jak do tej pory, wrzucał tylko tracki z Ogrodów właśnie. Z drugiej strony, można by się spodziewać, że jak raper weźmie się za promocję nadchodzącego materiału, to zostanie ona przeprowadzona z większym rozmachem, niż enigmatycznie, bez zapowiedzi i bez żadnych dodatkowych informacji wrzucane tracki. Równie dobrze mogą to być po prostu luźnie wrzucane numery. Mamy jednak nadzieję, że Ogrody Mixtape 3 jest mimo wszystko w drodze.

Kukon – kostka

Przeczytaj także: Siwers, Pezet, Kukon i Amen mają tą wspólną, wysokooktanową jazdę

Na kanale OGRODY pojawił się wczoraj nowy track. Czy to zapowiedź Ogrody Mixtape 3? Mamy taką nadzieję! Kukon i Ogrody Powiedzieć, że na nowe Ogrody Kukona czekamy jak na zmiłowanie, to nic nie powiedzieć. Ostatnie długogrające wydawnictwo rapera z tej serii, Ogrody Mixtape 2, ukazało się 25 grudnia 2020. Według zestawienia Spotify Charts była to […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →