kadr z teledysku

Lil Durk opublikował swoją listę 50. najlepszych raperów


05 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Lil Durk podzielił się na swoim Instagramie skrinem z listą 50. najlepszych raperów wszechczasów i wywołało to spore kontrowersje.

Listy najlepszych każdorazowo szokują

Zawsze aktualna i gorąca dyskusja w hip-hopie: kto jest G.O.A.T’em, kto piastuje tron. Raperzy nie tylko o ten tytuł walczą. Jak wszyscy słuchacze tej muzyki, mają również własnych kandydatów. Co jakiś czas, jeden z nich podzieli się swoją listą, dokładając swoją cegiełkę do tego naglącego sporu. Katalogi poszczególnych raperów prezentują się następująco:

The Game

Soulja Boy

I wreszcie, Lil Durk

Przeczytaj: Young Thug prezentuje nowe utwory na pokazie Givenchy

Po opublikowaniu powyższej listy, Twitter zalała fala krytyki skierowana w stronę rapera z Chicago. Lista zdaje się zawierać tylko trapowe ksywy, które są najgorętsze na ten moment, pomijając weteranów, którzy ukształtowali kulturę hip-hop, takich jak Notorious B.I.G czy Kendrick Lamar. Choć zgodnie z nazwą, TOP ma podawać najlepszych raperów wszechczasów, wymienieni zostali tylko gracze z jednego pokolenia – pokolenia Lil Durka. Pominiętych zostało bardzo wielu bardzo istotnych zawodników.

To jest najbardziej śmieciowa lista, jaka kiedykolwiek powstała.

– napisał jeden z fanów na Twitterze

Wszyscy ci raperzy są spoko, ale nie znajdują się nawet blisko listy 100 najlepszych.

– oburza się drugi

Odbiorcy muzyki Lil Durka przekrzykują się jeden przez drugiego w krytykowaniu wyboru gwiazdy. Nie wiemy jednak nawet, czy lista została ułożona przez niego, czy po prostu zrepostował czyjś zarys. Tak czy siak – sporo nim namieszał. A jak wyglądałoby Twoje zestawienie najlepszych raperów wszechczasów?

Lil Durk podzielił się na swoim Instagramie skrinem z listą 50. najlepszych raperów wszechczasów i wywołało to spore kontrowersje. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Listy najlepszych każdorazowo szokują Zawsze aktualna i gorąca dyskusja w hip-hopie: kto […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →